Техник компютърни мрежи и системи

Няма описание

Фирма „АЛТЕСТ - Джи Ти Ес" ЕООД е съвременна производствена фирма за PVC и алуминиеви профили.
Поради откриване на ново, уникално за страната производствено звено, фирмата търси да назначи
Идеалният кандидат е личност, за който Информационните технологии са призвание и предизвикателство. Ако Вие сте този човек, стремящ се към професионализъм и развитие в доказана компания, то това е Вашата мечтана позиция.
ОТГОВОРНОСТИ:
∙ Изграждане и поддържане на LAN мрежи
∙ Изграждане и поддръжка на видеонаблюдение Hikvision
∙ Асeмблиране и конфигуриране на компютърна система.
∙ Инсталиране приложен софтуер, конфигуриане на Microsoft Windows, MS Office.
∙ Подпомагане на потребители при проблеми.
∙ Монтаж/демонтаж на компоненти в компютърна конфигурация, диагностициране на технически неизправности на настолни и преносими компютри.
∙ Водене и съхранение на документация;
ИЗИСКВАНИЯ:
∙ Средно техническо или инженерно образование в областта на електрониката, комуникациите и информационните технологии
∙ Активен шофьор - категория B
- Познаване на съвременните мрежови технологии;
- Опит с инсталация, конфигурация, профилактика на ИТ устройства;
- Висше, средно техническо образование, или съответстващ опит; (1г.)
- Работно ниво на използване на английски език;
- Аналитично мислене и умения за решаване на проблеми;
- Комуникативност, инициативност и проактивност;
- Умения за работа в екип;
- Самостоятелност.
Ние предлагаме:
- Възможност за кариерно развитие в динамична и бързо развиваща се компания.
- Постоянен трудов договор
- Постоянно, гарантирано и навреме изплащано трудово възнаграждение.
Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля кандидатствайте като изпратите автобиография със снимка.
Всички данни ще бъдат третирани в съответствие със ЗЗЛД.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю

June 10th, 2022

Бургас

Производство