днес

ТЕХНИК

ProMarket е българска, бързо развиваща се търговска верига, основана през 2004 г. В момента има 20 супермаркета на територията на гр. София и 400 служителя. За кратко време ние сме се утвърдили като един от лидерите в продажбата на свежи храни в гр. София. Целта на веригата е да разширява присъствието си и да отваря нови магазини в София.

Търсим специалист извършващ поддръжка и изграждане на инсталации за складовата база в село Вакарел
ТЕХНИК
Отговорности :
- Поддръжка и ремонт на базата.
- Извършва всички видове инсталационни и ремонтни работи по инсталациите и сградите.
Изисквания:
- Висше или средно техническо образование.
- Минимум 1 година ОПИТ в изграждането и поддръжката на инсталации и сградни съоръжения.
- Свидетелство за Професионална квалификация е предимство.
Ние предлагаме:
- ЗАПЛАТА от 750 лв до 800 лв
- Петдневна работна седмица
Телефон за допълнителна информация – 0884-964580

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности