ТЕХНИК - ЕЛЕКТРОНИКА И ПОДДРЪЖКА

ManpowerGroup® (NYSE: MAN) - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, създава и предоставя ключово значими решения, които помагат на клиентите ни да постигнат бизнес целите си, като повишат своята конкурентноспособност. С повече от 60 години опит, компанията с оборот от 22 милиарда щатски долара, създава уникална добавена стойност чрез разбираем набор от иновативни решения, които осигуряват преимущество на клиентите в т.нар. Човешка ера. Тези решения включват цялата гама на услуги от бизнес цикъла, в това число постоянни и временни назначения; оценка и подбор на кадри; обучения; преквалификация; аутсорсинг и консултации. Световната мрежа на Manpower от близо 3,900 офиси в над 80 държави и области е най-широката в цялата индустрия и позволява на компанията да посрещне нуждите на своите 400 000 клиента годишно – както на малки и средни предприятия от всички индустриални сектори, така и на най-големите мултинационални корпорации в света. Чрез обвързването на нашето дълбоко разбиране за човешкия потенциал с целите на клиентите ManpowerGroup помага на работодателите и индивидите да постигнат повече, отколкото са мечтали, защото техният успех води до нашия. И чрез генерирането на тези мощни връзки, ние създаваме сила, която движи организациите напред, ускорява личния успех и създава по-устойчиви общности. Ние подпомагаме задвижването на работната среда. Наборът от решения на ManpowerGroup се предлага чрез ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis® и Right Management®. Научете повече как ManpowerGroup може да ви помогне да победите в Човешката ера на www.manpowergroup.com.

Във връзка с разрастване на дейността на свой клиент - международна производствена компания, Менпауър България търси активен и отговорен професионалист за позицията:
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Конкуректно възнаграждение;
- Допълнителни придобивки;
- Отлична работна атмосфера;
- Приятелски екип от професионалисти;
- Въвеждащо и последващи обучения;
- Професионална реализация.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осъществяване на диагностика на поворенето му оборудване и извършване на превантивна поддръжка;
- Проследява ключови параметри в производството и при възникнали технически аварии, прилага необходимите мерки за отстраняването им;
- Участва във внедряването на нови линии в производството.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше техническо образование - Електротехника, Автоматизация, Електроника и други сходни;
- Отлични компютърни познания;
- Познания в работата със Siemens контролери - предимство;
- Опит на сходна позиция - предимство, но не задължително;
- Добро ниво на владеене на Английски език - предимство.
Ако това предложение ви е заинтригувало, не се колебайте, кандидатствайте! Ние ще се свържем само с предварително одобрени по документи кандидати.
Благодарим ви!
Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

June 10th, 2022

Смолян

Ремонтни и Монтажни дейности