ТЕХНИЦИ

Няма описание

„Тайгър Секюрити“ EООД е фирма в сферата на охранителните услуги в България. Дружеството предлага всички услуги в сферата на сигурността– комплексни охранителни услуги за корпоративни клиенти, инкасо, лична охрана, физическа охрана, охрана със СОТ. Поради разширяване на дейността набираме кандидати за позицията "ТЕХНИК".
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- диплома за завършено образование
- компютърна грамотност
- техническа компетентност
- умения за работа в екип
- шофьорска книжка
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Изпълнява конкретно възложени задачи, свързани с длъжността
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректни трудови взаимоотношения.
- Трудов договор и осигуряване върху брутното възнаграждение.
- Фирмено облекло.
Ако нашето предложение Ви интересува, моля да изпратите CV на български език придружено с актуална снимка.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД. „Тайгър Секюрити“ ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.
„Тайгър Секюрити“ ЕООД си запазва правото да се свърже само с преминалите предварителния подбор по документи кандидати.

June 10th, 2022

Варна

Сигурност и Охрана