Технически сътрудник за отдел продажби с турски език

ТЕХНОМАШ ИНВЕСТ ООД ОСЪЩЕСТВЯВА ТЪРГОВИЯ С МАШИНИ И СЪОРЪЖЕНИЯ ЗА ОБРАБОТКА НА СЕМЕНА, БОБОВИ И ЗЪРНЕНИ КУЛТУРИ.
Екипът на Техномаш Инвест си търси мотивирана и комуникативна КОЛЕЖКА за позицията технически сътрудник с турски език и английски език.
1. Основни задължения:
• Контакт и работа с клиенти; Приемане на заявки по телефон и e-mail;
• Отговаря за приемането, движението и съхранението на входящата и изходяща
кореспонденция на фирмата;
• Организиране на международен и вътрешен транспорт, проследяване на доставките до клиентите;
• Следене и спазване на срокове във връзка с оферти и доставки;
• Съставяне на отчети по оферти;
• Съставяне на първични счетоводни документи, оферти и др.
• Умение за работа с пари и документи.
2. Изисквания за заемане на длъжността:
• Отлично владеене на турски език писмено и говоримо ;
• Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо);
• Средно или висше образование – икономическо или техническо с предимство;
• Отлична компютърна грамотност – работа с MS Office пакет /Word, Excel , Windows Mail/;
• Организираност, точност и прецизност при работа с документи
• Умения за планиране и изпълнение на задачи в срок;
• Умения за работа с клиенти – отзивчивост, любезност, търпеливост;
• Умения за коректно поднасяне на информация – устна и писмена (доклади, писма, имейли);
• Висока мотивация, концентрация и отговорност към поставяните задачи;
• Умения да спазва правила и процедури, дисциплинираност;
• Конфиденциалност и лоялност
• Комуникативност;
• Умения за работа в екип;
• Опит в областта на продажбите е предимство;
• Познания при работа с AutoCAD и SOLIDWORKS са предимство;
• Опит в сферата на търговията;
• Шофьорска книжка и шофьорски опит са предимство;
3. Ние предлагаме:
• Трудов договор;
• Фиксирано работно време;
• Служебен транспорт
• Храна за обяд.
• Възможности за професионално обучение и развитие;
• Работа с отзивчив и сплотен работен екип;
• Адекватно заплащане с възможности за развитие;
Търсим мотивирани, организирани и отговорни хора с желание за развитие.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробно CV и актуална снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
Телефон за връзка: +359 82 596 309

June 10th, 2022

Русе

Административни, Офис и Бизнес дейности