ЗАД "Армеец" АД / Централно Управление logo

Технически сътрудник в звено „Архив”

Няма описание

ЗАД „Армеец” обявява конкурс за длъжността - Технически сътрудник в звено „Архив”.

Основни отговорности:
- Отговаря и съдейства за систематизираното и отговорно съхранение на документите в архива на дружеството;
- Въвежда и обработва документи в прилежащите информационни системи;
- Класира и подрежда документация;
- Предоставя дубликати на документи;
- Подготвя справки, свързани с дейността на архива;
- Следи за сроковете на съхранение на документите в архива;
- Отговаря за опазването и съхранението в добро състояние на поверените му документи.
Изисквания:
- Релевантен опит, свързан с обработка и класификация на документи;
- Компютърна грамотност;
- Бързина на работа и спазване на заложени срокове;
- Прецизност при работа с документи;
- Отговорност и коректност;
- Много добри умения за работа в екип.
Компанията предлага:
- Много добри условия на труд;
- Професионални обучения;
- Възможност за кариерно развитие и израстване във водеща застрахователна компания.
Необходими документи:
- Актуална автобиография;
- Кратко мотивационно писмо.
Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от ЗАД ,,Армеец", действащо в качеството на администратор на лични данни при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни.
Допълнителна информация, можете да намерите на официалния сайт на дружеството.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности