Технически сътрудник - фуражно производство

Фирма "Свинекомплекс Дунавци"ЕООД е част от свиневъдния сектор на българския пазар. Компанията ни търси да назначи отговорна и динамична личност за нашия екип на позицията Технически сътрудник - фуражно производство.
Основни задължения:
- Отговаря за правилното протичане на технологичния процес по производството на фураж;
- Работи със специализиран софтуер;
- Ежедневно изготвя необходимата прилежаща документация.
Изисквания към кандидата:
- Средно образование – ветеринарен техник, техник-технолог, техническа специалност и т.н. ;
- Опит във водене на документация по фуражи е предимство;
- Отговорност и прецизност в работата;
- Гъвкавост и инициативност;
- Умения за работа в екип.
Ние ви предлагаме:
- Постоянен трудов договор на пълно работно време;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Осигурен обяд на работното място.
- Осигурено работно облекло.
лице за контакт: Мая Павлова, тел.:0879 450 445
Ако считате, че отговаряте на нашите изисквания и за Вас е предизвикателство да докажете своята компетентност, знания и умения на тази позиция моля, изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:
- Автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

Дунавци

Производство