Технически сътрудник/ ПТО на терен

Технически сътрудник/ ПТО
Описание и Изисквания
Изисквания:
1. Образование - средно или висше техническо образование
2. Познаване на процесите при изпълнение на отделни видове СМР и технологията на строителството;
3. Познание на основните нормативни актове (ЗУТ)
4. Техническа грамотност – разчитане и пресмятане количества от чертежи и на терен
5. Kомпютърна грамотност (MS Office, Internet, Autocad);
6. Предишен опит на подобна позиция – с приоритет се разглеждат кандидати с опит;
7. Шофьорска книжка – активен шофьор
8. Отговорност и съвестно изпълнение на поставените задачи.
9. Желание за развитие
10. Умения за работа в екип
Задължения:
1. Приемане, проверка и обработване на ежеседмични доклади за извършените дейности.
2. Събиране, проверка и обработване на искания за започване на дейности.
3. Събиране, проверка и обработване на искания за одобрения на материали.
4. Обобщение на получените седмични доклади в месечен доклад за извършени дейности.
5. Контрол спазването на изискванията за безопасност и здраве на площадката.
6. Следене извършване и попълване на ежедневните инструктацжи на всички на площадката.
7. Събиране оферти за всички видове инсталации и СМР, по довършителни дейности.
8. Водене на протоколи за ежеседмичните работни срещи на площадката
9. Проследвяване напредъка на изпълнението на дейностите и съблюдаване на графика за
изпълнение
10.Проверка количества и качество на доставените материали на площадката.
11.Изготвяне на различни справки по време на изпълнение на строежа.
12.Изготвяне на основните нормативни актове (ЗУТ) по време на строителството.
Компанията предлага:
- Отлично стартово възнаграждение;
- Служебен телефон и компютър;
- Дългосрочна ангажираност;
- Месторабота Пещерско шосе 88;
- Постоянна работа;
- Пълно работно време; Отпуск 20 дни

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности