Tехнически сътрудник

АУТОТЕХ ГРУП ООД е фирма с инженерингова дейност, фокусирана към внос, продажба и обслужване на автосервизно оборудване, автимивки, индустриална химия, компресори, генератори, ръчни,хидравлични и пневматични инструменти и аксесоари.От създаването си АУТОТЕХ ГРУП ООД концентрира всичките си усилия и ресурси, за да гарантира на клиента, че и през следващите години ще бъде на пазара и близо до него. Ще продължава да поддържа гаранционно и извънгаранционно доставената техника. Няма да смени партньорите си. Ще продължи да предлага най-новите технологии и ще осигурява все повече машини и резервни части на склад. Винаги ще се интересува от интересите и успеха на клиентите си и ще им предоставя необходимата подкрепа, да гарантира максимална ефективност на обслужването и сервиза. ПАРТНЬОРИ АУТОТЕХ ГРУП ООД е официален представител на продуктите на над 30 фирми, доказани лидери в производството на индустриално и автосервизно оборудване, машини и инструменти.

АУТОТЕХ ГРУП ООД е фирма с инженерингова дейност, фокусирана към внос, продажба и обслужване на автосервизно оборудване, автомивки, почистващи препарати, ръчни, хидравлични и пневматични инструменти, компресори, генератори и др.
Във връзка с разширяване на дейността търсим да назначим инициативен и компетентен Технически сътрудник за гр. София
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Работа с MS Office, ERP система
Създаване и обработване на фактури, съгласно процедурите на компанията
Въвеждане и проверка на данни във фирмената ERP система
Изготвяне на анализи и справки
Обработка на документи
Комуникация с доставчици и клиенти
Организиране на транспорт
ИЗИСКВАНИЯ:
Предишен опит на административна позиция (работа с документация, софтуери и справки)
Добро владеене на английски език
Добро владеене на MS Office, вкл. Excel
Висше образование
Внимание към детайла, организираност и способност за приоритизиране на задачите
Дългосрочни намерения
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Работа в екип от професионалисти и динамична среда
Трудов договор
5 дневна работна седмица
Отлични условия на труд
Служебен телефон
Конкурентно възнаграждение
Ако проявявате интерес към позицията, отговаряте на посочените изисквания и сте готови да се присъедините към нашият екип, кандидатствайте по тази обява, като изпратите автобиография и снимка.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности