Технически сътрудник

Няма описание

Компания Ню Фоун 2014 е на пазара за мобилни устройства и аксесоари от 2014 година. След години опит в сферата, ние продължаваме да прилагаме иновативни подходи, съобразени с нуждите и интересите на потребителите. Екипът ни е съставен от млади, енергични и висококвалифицирани кадри.
Във връзка с разширяването на дейността ни, търсим да назначим мотивирани служители на позицията Технически сътрудник за офиса ни в град Варна.
Ние ще Ви предложим:
- От 1300 лв. месечно възнаграждение;
- Много добри условия на труд;
- Коректност, дългосрочна заетост и работа на трудов договор;
- Работа в екип от високо мотивирани специалисти;
- Възможност за развитие.
Изисквания:
- Отлично владеене на английски език;
- Отлични комуникативни умения;
- Завършено висше образование;
- Отлична компютърна грамотност.
Отговорности:
- Кореспонденция и комуникация с партньори и доставчици в различни държави (по имейл и телефон);
- Изготвяне на бизнес документи и справки, свързани с търговската дейност на английски език;
- Изпълнение на административни задължения.
Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и актуална снимка за позицията.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби