Технически сътрудник

Евро Импекс е част от група компании с общ мениджмънт, които са сред водещите в управлението на отпадъци и комуналните услуги. Сред нашите дейности са събиране, транспортиране и предварително третиране на отпадъци с неопасен характер, както и отпадъци от опаковки. За да предложим на своите клиенти високо качество и сигурно партньорство в цялата страна, имаме разположени бази в градовете София, Варна, Бургас, Шумен, Враца и др. В екипа ни си сътрудничат над 350 специалисти и основен персонал, които се отличават с професионална квалификация и дългогодишен опит. Предлаганите от нас услуги обезпечаваме с над 100 броя базова и специализирана техника.
Eвро Импекс обявява конкурс за длъжност Технически сътрудник по заместване.
Основни отговорности на позицията:
- Организиране на оперативната дейност и подпомагане на цялостния процес на работа в офиса;
- Изготвяне и систематизиране на отчети и справки, свързани с дейността на фирмата;
- Работа с парични средства
- Осъществяване дейностите, свързани с представителството на фирмата - отговаряне на телефонни обаждания, водене на цялата официална кореспонденция с клиенти и партньори;
- Систематизиране на входяща и текуща документация;
- Изпълняване на административни задачи;
- Работа с офис техника.
Изисквания към кандидата:
- Висше икономическо образование;
- Добра компютърна грамотност - МS Office, Internet
- Комуникативност, умения за работа в екип;
- Организираност и отговорност.
Ние Ви предлагаме:
- Отлични условия на труд и стимулираща работна среда;
- Въвеждащо обучение;
- Екипна атмосфера;
- Трудов договор по заместване чл. 68, ал. 1, т. 1 с "Евро Импекс" ЕООД

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери