ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК

Няма описание

С професионален опит от 1993 г., фирма АНДИ е една от водещите компании на българския пазар за доставка, проектиране и изграждане на системи сигурност, предлагайки на своите клиенти и партньори високотехнологични решения и концепции.
За офиса на компанията в град Пловдив, се търси отговорна и мотивирана личност за
ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК във външно търговски отдел
ИЗИСКВАНИЯ:
• завършено висше образование;
• много добри компютърни умения - работа с MS Office;
• отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
• лични качества: отговорност, организаторски умения, лична организираност, инициативност и енергичност;
• добри комуникативни умения;
Кандидати с предимство ще бъдат:
• С отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Умения за водене на бизнес комуникация;
Описание на длъжността и основни задължения:
• Поддържане и администриране на база данни с контакти на потенциални клиенти;
• Поддържа уебсайта на компанията, каналите в социалните медии, бюлетините и платените дигитални кампании;
• Добавяне на нови продукти в сайта – номенклатура, описание, снимки, други;
• Осигуряване / проследяване на актуалността на информацията в сайта;
• Реализиране на рекламни кампании в различни дигитални канали – Facebook, Instagram, Google, Linked In и други.
• Изписване на текстове за постове – промоционални и описателни дейности свързани със социалните медии.
• Участие в изготвянето и разпространение на рекламни материали;
• Участва в планирането, организирането и реализирането на събития на живо и онлайн;
• Води бизнес кореспонденция с партньори на дружеството в страната и чужбина;
Компанията предлага:
• Трудов договор /на пълен работен ден/;
• Въвеждащо фирмено обучение;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Ваучери за храна, извън трудовото възнаграждение;
Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете своята автобиография с актуален телефон и електронна поща.
Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.
„АНДИ Л“ ЕООД обработва личните данни на кандидатите за работа въз основа на съгласието им и единствено за целите на подбора на персонал. Информация за условията на обработка може да бъде намерена на сайта на „АНДИ Л“ ЕООД.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби