Технически ръководител (ЖИЛИЩНИ СГРАДИ)

StructArt е строителна и инвестиционна компания с повече от 20 години опит и активно присъствие на българския пазар. Главната ни дейност е строителството на жилищни сгради и ваканционни имоти. Постоянно изпълняваме проекти както за външни инвеститори, така и проекти, които са инвестиции на нашата компания. Екипът ни се състой от строителни инженери, технически ръководители, административен персонал като финансист и счетоводители, както и строителни специалисти и работници във всички етапи от строителството.

Технически ръководител за гр.София (ЖИЛИЩНИ СГРАДИ)
За нов обект!
Във връзка със започване на нов обект на строителна компания StructArt, търсим „Технически ръководител“ за град София.
Отговорности:
- Организация, ръководство и контрол на строителния процес;
- Изучаване на работните проекти и контрол за тяхното изпълнение;
- Технологичен контрол на качеството на строителството;
- Дейности по осигуряване на безопасни и здравословни условия на труд;
- Съставяне на документацията на обекта.
- Управление на човешки и материални ресурси;
Изисквания:
- Образование – строителен инженер, строителен техник;
- Опит минимум 3 години като строителен технически ръководител на обекти от груб строеж;
- Свидетелство за управление на МПС категория „В“.
- Познаване и правилно използване на контролно-измервателните инструменти и уреди;
- Работа с компютър и използване на специализирани строителни програми;
- Умения за работа в екип;
- Динамична и отговорна личност, способна да управлява хора;
- Коректност и лоялност;
Компанията предлага:
- Отлични възможности за професионално развитие;
- Отлични условия на труд;
- Добро заплащане;
- Трудов договор;
Кои сме ние?
- StructArt е строителна и инвестиционна компания с повече от 20 години опит и активно присъствие на българския пазар. Главната ни дейност е строителството на жилищни сгради и ваканционни имоти. Постоянно изпълняваме проекти както за външни инвеститори, така и проекти, които са инвестиции на нашата компания. Екипът ни се състой от строителни инженери, технически ръководители, административен персонал като финансист и счетоводители, както и строителни специалисти и работници във всички етапи от строителството.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV чрез бутона за кандидатстване.
Ще се свържем само с одобрените кандидати от първоначалната селекция на CV-та.
Всички лични данни ще се разглеждат в пълна конфиденциалност и при съблюдаване на закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности