Технически ръководител

Ideal Vision GmbH е строителна компания специализирана в предоставянето и монтажа на системи за сухо строителство, гипсокартон, окачени тавани, преградни стени, сухи подове, изпълнение на дизайнерски проекти, акустични тавани и др., с над десет години опит в дейността. Ситуирани в град Ноймюнстер, Германия, ние извършваме строителни дейности по различни обекти в рамките на цялата област Шлезвиг-Холщайн (включително градовете Хамбург, Любек, Кил, Фленсбург). Проектите, в които участваме са главно обществено-административни сгради, болници, детски градини, училища, хотели, домове за възрастни хора и др.

Ideal Vision GmbH е строителна компания специализирана в предоставянето и монтажа на системи за сухо строителство, гипсокартон, окачени тавани, преградни стени, сухи подове, изпълнение на дизайнерски проекти, акустични тавани и др., с над десет години опит в дейността. Ситуирани в град Ноймюнстер, Германия, ние извършваме строителни дейности по различни обекти в рамките на цялата област Шлезвиг-Холщайн (включително градовете Хамбург, Любек, Кил, Фленсбург). Проектите, по които работим са главно общесвени-административни сгради, болници, детски градини, училища, хотели, домове за възрастни хора и др.
Във връзка с разширяване на екипа в гр. Ноймюнстер, Германия, компанията търси да назначи технически ръководител.
Основни задължения и отговорности:
• Организира, ръководи, разпределя, координира и отчита работата на строителните обекти;
• Отговаря за срочното и качествено изпълнение на СМР, предвидени в проектната документация;
• Контролира работата на работниците, подизпълнителите ,спазването на трудовата дисциплина, правилната експлоатация на техниката, провежда инструктажи по безопасност на труда;
• Отговаря за своевременно и прецизно изготвяне на строителната документация;
• Изготвя и предава в срок заявки за доставка на материали и механизация;
• Води кореспонденция с възложители, подизпълнители и доставчици;
• Спазва предвидените разходни норми;
Изисквания:
• Висше или средно строително образование;
• Опит на сходна позиция – минимум 3 години;
• Компютърна грамотност – Microsoft Office;
• Добро познаване на законодателството в строителството;
• Добро познаване на строителните процеси и лесно боравене със строителна документация;
• Комуникативни умения, възможности за бързо вземане на решения;
• Коректност и лоялност към компанията;
• Шофьорска книжка кат. "В" (активен шофьор);
• Немски език, работно ниво;
Ние предлагаме:
• Постоянен трудов договор съгласно изискванията на немското законодателство;
• Пълно работно време и месторабота в гр. Ноймюнстер, Германия;
• Работа в мотивиран екип и динамична работна среда;
• Дългосрочна заетост;
• Отлично заплащане, обвързано с професионалния опит и постигнатите резултати;
• Възможност за развитие и професионално усъвършенстване в просперираща строителна компания;
• Възлагане на работа по мащабни проекти;
• Съдействие при пристигане и установяване в гр. Ноймюнстер;
При интерес към позицията, моля изпратете актуална автобиография със снимка.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю, което ще се проведе дистанционно.
Ideal Vision GmbH is a leading construction company specialized in the installation of drywall systems, plasterboard, suspended ceilings, partition walls, dry floors, design projects, acoustic ceilings, etc., with over ten years of experience on the market. Located in Neumünster, Germany, we carry out construction activities in various locations across the Schleswig-Holstein region (to include Hamburg, Lübeck, Kiel, Flensburg). The projects in which we are involved include public administrative buildings, hospitals, kindergartens, schools, hotels, hospices and others.
In connection with the expansion of its team in Neumünster, Germany, the company is looking to hire a technical manager.
Main duties and responsibilities:
• Organizes, manages, distributes, coordinates, monitors and reports on the ongoing work assignments on the relevant construction sites;
• Responsible for the timely and quality implementation of construction and installation activities, described in the project documentation;
• Controls the daily activities of the workers and subcontractors; ensures compliance with the legal professional requirements ; ensures proper operation of the relevant technical equipment, conducts instruction sessions related to occupational safety of the workers;
• Responsible for timely and accurate preparation of the relevant construction documentation;
• Prepares and submits in time orders for delivery of construction materials and mechanization;
• Leads correspondence with contractors, subcontractors and suppliers;
• Ensures compliance with the provided cost limits;
Requirements:
• Higher or secondary construction education;
• Experience in a similar position - at lease 3 years;
• Computer skills - Microsoft Office;
• Good knowledge of construction legislation;
• Good knowledge of construction processes and easy handling of construction documentation;
• Good communication skills, ability for quick decision making;
• Loyalty to the company;
• Driver's license – category B (being an active driver is mandatory);
• German language skills, working level;
We offer:
• Employment with agreement in accordance the requirements of the German legislation;
• Full time work;
• Location in Neumünster, Germany;
• Work in a motivated team and dynamic work environment;
• Long-term engagement;
• Excellent remuneration, linked to the individual professional experience and results achieved;
• Opportunity for professional development in a prosperous construction company;
• Assignments on various large-scale projects;
• Assistance at arrival and regarding settling in Neumünster;
If you are interested in the vacancy, please send an up-to-date CV with an actual photo.
The documents will be considered under strict confidentiality, in accordance with the requirements of the Bulgarian Personal Data Protection Act.
Only short-listed candidates will be invited to a remote interview.

За обявата

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности