Технически ръководител, строителен обект

Агенция "Радост" е фирма за извършване на посредническа дейност по наемане на работа. Лицензирана от Министерството на труда и социалната политика, фирмата е на пазара на труда от 1994 година и разполага с богата картотека, която ежедневно се обновява без ограничения за професии, квалификация и образование.Регистрация в МТСП №2513 от 19.04.2018г.

Строителна фирма, търси да назначи Технически ръководител.
Длъжностни задължения:
• планира, организира, координира и контролира СМР на строителния обект;
• организира, ръководи и контролира работата на подизпълнителите;
• участва в разработването на работни графици и носи отговорност за спазването им;
• планира, заявява и контролира материалите, необходими за изпълнението на поставените задачи;
• съблюдава точността на изпълнение на проектната документация;
• изготвя ежеседмични подробни количествени сметки за извършената работа;
• приема и подписва протоколите за извършената работа по количество и качество и отчита изпълнението на строителството;
• следи за спазването на мерките за безопасност на труда, пожарна безопасност и нарушаване на екологичните изисквания и незабавно отстранява допуснатите нарушения.
Изисквания:
• образование : средно (строително) или висше инженерно (строително)
• професионален опит – счита се за предимство, но не е задължително условие ;
• работа с AutoCAD, MS Office (Exel);
• познания при разчитането на строителна и проектна документация;
• познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделните видове СМР;
• опит с изготвянето на разчети за необходимите материални ресурси;
• носене на отговорност за спазване на крайни срокове, прецизност и ефективност на работата, правилна ориентация и преценка на време и приоритети при работа в динамична среда.
Ако търсите динамична и предизвикателна работа в сферата на строителството и отговаряте на критериите по-горе, ние Ви предлагаме:
• възможност за професионална реализация в компания, водеща в индустриалното и жилищно строителство;
• дългосрочни трудови взаимоотношения;
• мотивиращо стартово възнаграждение, конкурентно на пазара.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Регистрация в МТСП N2513 от 19.04.2018г

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности