ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ, ПЪТНО СТРОИТЕЛСТВО

Няма описание

Ратек ООД е регистрирано по ЗТР на 24.11.2011 г. с предмет на дейност: Производство и продажба на асфалт и компоненти; експлоатация на асфалтосмесителни инсталации за промишлено производство на смеси при използването на свързващи материали; добиване и производство на други строителни материали, по специално на чакъл /баластра/, търговия с тези изделия; складиране, първична обработка и повторно използване на асфалт и асфалтови смеси, транспортиране, консултиране и изследване в тази област; полагане на асфалт и асфалтови настилки; текущ ремонт и поддръжка на пътища, градски и общински комуникации и инфраструктурите около тях, пътни принадлежности и съоръжения.
Дружеството разполага с Асфалтова база със собствена лаборатория за изпитване на земни, пътни и асфалтови смеси. Ратек ООД търси непрекъснато възможности за подобряване условията на труд, качествените и количествени параметри на служителите си.
За изпълнение на обекти, свързани с реализиране на строителната програма, Ратек ООД търси: „ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ, ПЪТНО СТРОИТЕЛСТВО“
ТРУДОВИ ЗАДАЧИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Планиране и организация на предварителната подготовка на строителните работи на обекта;
- Осъществяване непосредственото оперативно, техническо и административно ръководство и контрол на строителния обект;
- Срочно и качествено изпълнение на СМР съгласно одобрените работни проекти и графици, качеството на материалите, доставяни на обекта, както и правилното им съхранение;
- Организиране и контрол на воденето и съхраняването на цялата техническа и административна документация – заповедна книга, различни видове дневници, инструктажни книги и др.;
- Контролиране и координиране работата на подизпълнителите и поддържане връзка с инвеститора;
- Приемане извършената работа по количество и качество и отчитане изпълнението на строителството;
- Самостоятелно планиране на собствената си работа в рамките на поставените срокове, в съответствие с поставените задачи.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно специално или висше техническо образование;
- Предимство е опит на подобна позиция – опит в ръководенето на екип асфалтополагане, познаване на електрониката и механизацията, необходима за екипа, и знания по геодезия;
- Компютърна грамотност – MS Office, предимство е познаване на AUTOCAD;
- Шофьорска книжка – категория В, активен шофьор;
- Експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи;
- Позитивна личност с отлични организационни и ръководни умения и екипен дух;
- Умение за работа в екип;
- При изпълнение на задълженията си служителят носи отговорност за качеството на извършваната работа, познаване и стриктно спазване на регламентите на внедрената Система за управление на качеството на дружеството в съответствие с изискванията на стандарта БДС EN ISO 9001:2008.
УСЛОВИЯ НА РАБОТА:
- Работа по иновативна методология в строителството;
- Отлично заплащане, социален пакет, бонусна схема;
- Работа в екип от висококвалифицирани специалисти;
С кандидатстването за обявеното свободно работно място/позиция всеки кандидат декларира, че: предоставя личните си данни, съдържащи се в изискваните документи, доброволно с цел осъществяване на подбор на персонала за обявеното свободно работно място; дава съгласието си тези лични данни да бъдат обработвани от „Ратек“ ООД (администратор на лични данни) и да бъдат съхранявани електронно и на хартиен носител за срок не повече от 3 (три) месеца, считано от датата на предоставянето им, както и да бъдат използвани за целите на осъществяване на подбор на персонала за други свободни работни позиции в Дружеството (администратор на лични данни) за срок, не по-дълъг от горепосочения.
„Ратек“ ООД гарантира, че предоставените лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора и в съответствие с действащото законодателство (Регламент 2016/679 (Общ регламент относно защитата на данните), Закон за защита на личните данни (ЗЗЛД) и други нормативни актове). „Ратек“ ООД се задължава да ги съхранява за срок, не по-дълъг от 3 (три) месеца, и да не ги разпространява на трети лица, освен ако не получи изрично писмено съгласие за това от субекта на лични данни, или ако предаването не е задължение на администратора, произтичащо от закон.
„Ратек“ ООД гарантира пълна конфиденциалност на предоставената кандидатура.
„Ратек“ ООД не носи отговорност за непоискана информация и лични данни.
ост на предоставената кандидатура.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери