ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Няма описание

София

Екипът на „ММ Уърлд“ ЕООД, като част от „ММ Груп“, с опит в изграждането на високо строителство, инфраструктурни обекти, проектиране, продажба и менажиране на сгради клас А и луксозни имоти, както и участие в търгове и изпълнение на обществени поръчки, търси да разшири екипа си с технически ръководител, във връзка със стартирането на 4 нови проекта
Задължения и отговорности:
- Умее да разчита проекти и да създава график на строителния процес;
- Проучва, договаря и предлага под изпълнители за нуждите на всеки етап от строителството: изкопни работи, груб строеж, О и В, електро, В и К, довършителни работи, вертикална планировка и много още.
- Проучва, договаря и предлага производители, доставчици и търговци на строителни материали, машини, съоръжения и др.
- Организира и отговаря за строителния процес от „първа копка“ до получаване на разрешение за ползване.
- Ръководи и управлява строителния екип, организира работата на обекта.
- Поддържа постоянна връзка между проектовия ръководител и работата на обекта.
- Поддържа постоянна връзка със строителния надзор.
- Работи с документи: чертежи, схеми, таблици, графици.
- Участва в изработване на КСС.
- Актува към инвеститора
- Изчислява прогнозна себестойност на обекта
- Следи изменението на работния проект в процеса на строителството и актуализира КСС на обекта.
- Изготвя месечни отчети.
- При необходимост съвместява дейностите по ПТО и инвеститорски контрол.
- Работи с компютър и смартфон: AutoCAD, Excel, Word, Building Manager, Grandy project и др.
- Менажира ремонтните дейности и работата по поддръжката на имотите собственост на холдинга.
Изисквания:
- Висше строително образование;
- Опит на подобна позиция – мин. 5 години.
- Предимство е добро владеене на английски език – писмено и говоримо.
- Предимство е опит в изготвяне на тръжна документация за обществени поръчки.
- Лоялност, висока отговорност и инициативност.
- Носене на отговорност за спазване на крайни срокове, прецизност и ефективност на работата, правилна преценка и оценка на време и приоритети при работа в динамична среда.
- Шофьорска книжка и опит в шофирането.
Моля, изпращайте мотивационно писмо, актуална автобиография и снимка.
Важно предимство са приложени препоръки от предишни работодатели с техните координати.
Ние предлагаме:
- Възможност за кариерно и личностно развитие в множество настоящи и бъдещи проекти на холдинга.
- Реализация
- Постоянен трудов договор
- Множество поощрения, тринадесета заплата, както и възможност за встъпване в бонусна система
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана и представените данни са под защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм