Технически ръководител (обект в кв.Манастирски ливади)

StructArt е строителна и инвестиционна компания с повече от 20 години опит и активно присъствие на българския пазар. Главната ни дейност е строителството на жилищни сгради и ваканционни имоти. Постоянно изпълняваме проекти както за външни инвеститори, така и проекти, които са инвестиции на нашата компания. Екипът ни се състой от строителни инженери, технически ръководители, административен персонал като финансист и счетоводители, както и строителни специалисти и работници във всички етапи от строителството.

Във връзка с разширяването на екипа на строителна компания StructArt, предлагаме работа за позицията „Технически ръководител“.
Отговорности:
- Организация, ръководство и контрол на строителния процес;
- Изучаване на работните проекти и контрол за тяхното изпълнение;
- Технологичен контрол на качеството на строителството;
- Дейности по осигуряване на безопасни и здравословни условия на труд;
- Съставяне на документацията на обекта.
- Управление на човешки и материални ресурси;
Изисквания:
- Образование – строителен инженер, строителен техник;
- Опит минимум 3 години като строителен технически ръководител
- Свидетелство за управление на МПС категория „В“.
- Умения за работа в екип;
- Динамична и отговорна личност, способна да управлява хора.
- Познаване и правилно използване на контролно-измервателните инструменти и уреди;
- Коректност и лоялност;
Вие сте уверени, комуникативни, мотивирани и добре организирани.
Компанията предлага:
- Отлични възможности за професионално развитие;
- Отлични условия на труд;
- Добро заплащане;
- Трудов договор;
- Фирмено обучение и възможност за развитие.
Кои сме ние?
- StructArt е строителна и инвестиционна компания с повече от 20 години опит и активно присъствие на българския пазар. Главната ни дейност е строителството на жилищни сгради и ваканционни имоти. Постоянно изпълняваме проекти както за външни инвеститори, така и проекти, които са инвестиции на нашата компания. Екипът ни се състой от строителни инженери, технически ръководители, административен персонал като финансист и счетоводители, както и строителни специалисти и работници във всички етапи от строителството.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете CV чрез бутона за кандидатстване.
Ще се свържем само с одобрените кандидати от първоначалната селекция на CV-та.
Всички лични данни ще се разглеждат в пълна конфиденциалност и при съблюдаване на закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности