ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ

Няма описание

МЕДА ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД е компания занимаваща се проектиране и изграждане на жилищни и административни сгради. Ние вярваме, че във всеки отделен етап от процеса, внимателното вникване в детайлa и разбирането на нашите клиенти ни превръща в компания с модерен облик и динамично развитие. МЕДА ИНЖЕНЕРИНГ Е ООД е компания залагаща на коректност и висок стандарт.
Във връзка с увеличаване обема на работа, фирмата търси да назначи специалист на длъжност "ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ":
Изисквания:
- Строително образование – предимство е “Промишлено и гражданско строителство”/ “Строителство на сгради и съоръжения”;
- Опит на подобна позиция минимум 3 години ;
- Познаване на нормативната уредба в строителството;
- Отговорно отношение към служебните задължения;
- Умения за работа в екип;
- Умения за ръководене на екипи на строителната площадка;
- Компютърна грамотност;
Отговорности и задължения:
- Организира и ръководи дейността на поверения обект;
- Контрол относно качеството на изпълняваните СМР;
- Приемане на извършени СМР от подизпълнители;
- Отговорност за спазването на поставените в графика срокове;
- Изготвяне на ежеседмични отчети и доклади;
- Подаване на своевременни заявки за доставка на необходими материали;
- Провеждане на инструктажи по ТБТ;
Ние предлагаме:
- Работа в млад и динамичен екип;
- Работа на трудов договор при пълен работен ден;
- Фиксирано и допълнително възнаграждение според постигнатите резултати;
Ще се свържем само с кандидати, отговарящи на публикуваните изисквания

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности