Технически ръководител

Няма описание

Строителна фирма търси да назначи технически ръководител
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- висше строително образование
- стаж по специалността – минимум 5 години
- опит като технически ръководител на инфраструктурни обекти - минимум 3 години
- позитивна личност с отлични организационни и ръководни умения и екипен дух
- отлично познаване и разчитане на проектна документация
- познания за нормативната уредба в строителството
- отлично познаване на строителния процес като технология, детайли, конструктивни решения и планиране на процеса
- лоялност и отговорност
- компютърна грамотност – MS Office, Word, Autocad
- шофьорска книжка – В категория, активен шофьор
- готовност за командировка в страната
Отговорности:
-Отговаря за цялостната организация и всички дейности на строителната площадка
-Отговаря за изпълнение на плана по всички показатели, срочното и качествено предаване на видовете работи, етапи, обекти
-Изготвя методология на работа както за целия проект, така и за отделни дейности или изисква такава от подизпълнителите -планира самостоятелно работата си в рамките на поставените срокове, в съответствие с поставените задачи
-осъществява непосредственото оперативно, техническо и административно ръководство и контрол на строителния обект;
-указания и постоянни наблюдения за спазване на организационните схеми и технологията на производствените процеси
-носи отговорност за изпълнението на задачите на строителния обект, за предоставеното му оборудване и за срочното и качествено изпълнение и предаване на видовете работи, етапи, обекти;
-разработване на собствени стопански разчети за ръководство
-подробно проучва техническата документация и работните чертежи
-организира воденето и съхраняването на цялата техническа и административна документация
-получаване и комплектоване на нормативно необходимата документация за започване на работа
-контролира и координира работата на подизпълнителите и поддържа връзка с инвеститора
-осигуряване на необходимото временно строителство, подходи, вътрешно експлотационни пътища и т.н.
-контролира допускането до експлоатация на производствени машини и съоръжения
-съставяне на работни спецификации за необходимите ресурси
-следване на всички организационно-административни процедури във връзка с изпълнението на обекта, за който отговаря
-подаване на заявки за необходимите ресурси в определените от ръководството срокове и приемане на доставени материали с документация за качеството им
-следене и документиране на извършената работа от подизпълнителите и подписване на необходимите документи
- осигурява необходимя инструктаж на обекта във връзка с охраната на труда и противопожарната защита;
- спазва изискванията съгласно държавните нормативни документи, свързани с осигуряването на здравословни и безопасни условия на труд, Закон за ЗБУТ, Наредби и др.
- контролира качеството на строителството и материалите, доставяни на обекта, както и съхранението на строителните материали;
- приема извършената работа по количество и качество и отчита изпълнението на строителството
участва в разработването на планове, стратегии и план- графици;
- носи отговорност за изпълнението на задачите на строителния обект, за предоставеното му оборудване и за срочното и качествено изпълнение и предаване на видовете работи, етапи, обекти;
Фирмата предлага:
-Добро възнаграждение, обвързано с личните резултати
-служебен телефон
-лаптоп
-служебен автомобил
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери