Технически организатор

Д.Д.Д.-1 ООД е модерна и просперираща фирма с повече от 25 години опит на българския и немския пазар. Компанията ни разполага с висококвалифициран персонал от над 350 служители и 100 екипа, включително биолози, еколози, ветеринарни и хуманни лекари, химици, санитарни инспектори и инженери, в над тридесет офиса. Това ни дава възможност да реагираме бързо и качествено на територията на цялата страна.Наши клиенти са обекти с обществено значение, предприятия от хранително-вкусовата промишленост, вериги магазини, болници, хотели, заведения за хранене, бензиностанции, жилищни комплекси, редица общини и областни администрации в България, както и много други. Фирмата е сертифицирана по ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 и OHSAS 18001:2007. НА НАШИТЕ ПАРТНЬОРИ ПРЕДЛАГАМЕ: Професионална дезинфекция; Професионален пест контрол (борба с битови и складови вредители); Бърд контрол (борба с птиците); Изготвяне на системи за управление безопасността на храните (СУБХ); Обслужване от служба по трудова медицина; Измерване на физичните и химичните фактори на работната и битова среда от Орган за контрол тип С; Контрол на безопасността на детските площадки за игра от Орган за контрол тип А; Микробиологични и физико-химични анализи на храни, води, напитки и козметика; Извозване и унищожаване на странични животински продукти (СЖП) от кат. 1, 2 и 3 чрез високотемпературно изгараняне в свръхмодерни инсинератори. Клиентите ни имат възможност да работят с един доставчик на множество услуги в наше лице, което им позволява да се възползват не само от сигурност и удобство, но и от по-изгодни финансови условия.

Килъри е най-голямата българска компания за борба с вредители. Компанията е на пазара вече 25 години и от създаването си до днес е недостижим еталон за качество и професионализъм в бранша. В Килъри работят повече от 250 служители, които ежедневно осигуряват спокойствие на над 50 000 клиенти на територията на цялата страна.

Във връзка с постоянното развитие на компанията, търсим отдаден и лоялен човек за позицията Технически организатор за регионалния ни офис в гр. Пловдив. Ако считате, че отговаряте на обявените изисквания, не се колебайте да кандидатствате за нея.

Описание на позицията:

• поддържа пълни и точни данни за клиентите в специализиран софтуер на фирмата;

• консултира настоящи и потенциални клиенти;

• издава фактури, договори и други документи, необходими за нормалния работен процес;

• организира подреждането и съхранението на документацията;

Изисквания към кандидата:

• минимум средно образование;

• инициативност, аналитично мислене и желание за работа и развитие;

• съпричастност към работата, честност и лоялност;

• работа в екип;

• готовност за динамична работа и желание за самоусъвършенстване;

• работа с MS Office и касов апарат;

Ние Ви предлагаме:

• атрактивно възнаграждение, обвързано с показаните резултати;

• отлична работна среда;

• възможност за професионална изява и развитие;

• постоянен трудов договор с фирма ДДД-1 ООД;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и снимка.

Само включените в кратък списък кандидати ще бъдат поканени за интервю.

Всички данни, които доброволно са предоставени от Вас, се обработват и са защитени по смисъла на Закона за Защита на Личните Данни и Регламент (ЕС) 2016/679 и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби