Технически асистент

Няма описание

За нестопанска организация, осъществяваща социална дейност в подкрепа на уязвими групи хора от обществото, търсим:
Основни изисквания:
-Отлични компютърни умения и работа с MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint), Google таблици, Google drive, Adobe Acrobat и системи за управление на информация;
-Добри умения за писане на текстове и текстообработка, въвеждане на данни в онлайн административни бази и формуляри;
-Добри комуникационни умения и способност за сътрудничество с местни партньори и членове на общността;
-Добри организационни умения и умения за работа в екип;
-Владеене на английски език;
-Опит в работа в офис на административна позиция - голямо предимство.
Основни задължения:
-Изготвяне, обработка, поддържане, документиране и архивиране на кореспонденцията и друг тип документи;
-Превод, управление и обработка на административни документи по проектни дейности;
-Изготвяне на справки и отчети;
-Организиране на физически и онлайн работни срещи и обучения.
Организацията предлага:
-Трудов договор и осигуровки на реалната заплата;
-Работно място на ул. „Оборище";
-Стандартно работно време;
-Възможност за пътувания и срещи с партньори в страната;
-Възможност за бързо започване на работа.
Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български език.
Всички предоставени кандидатури и документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и в съответствие с Регламента за защита на лични данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби