Търговски сътрудник

Прайм Дистрибюшън ЕООД е създадена през 2010 година, с основен предмет на дейност търговия и доставка на канцеларски материали, компютърна и офис техника, офис консумативи, мебели и др.Компанията е специализирана предимно в работата с бизнес и корпоративни клиенти (Б2Б)От момента на създаването си Прайм Дистрибюшън постоянно се развива – допълваме продуктите и услугите, добавяме нови и все по-удобни методи за поръчка и плащане, ускоряваме сроковете за доставка на поръчките. Цялата дейност на Прайм Дистрибюшън е фокусирана върху това да ставаме все по-добри в работата си и по този начин да бъдем все по-полезни за нашите партньори.В началото на 2011г., за удобство на бизнес клиентите си, Прайм Дистрибюшън издаде своя първи продуктов каталог „Bestseller Office Collection”, който се издава ежегодно. В него се стараем да включим пълна гама продукти и услуги, с най-добро съотношение цена/качество, от водещи световни производители. Внимателно подбраният продуктов микс ни гарантира, че нашите клиенти ще останат доволни, както от качеството на доставените продукти, така и от цените и бързите срокове за доставка.Част от марките, които предлагаме са Hewlett Packard, Intel, Xerox,Brother, Lexmark, Samsung, Panasonic, Fullmark, Epson, HSM, Casio, Dymo, Sony, Mondi, Canon, Apli, Мултипринт, Pigna, Leitz, Esselte, 3M, Office Point, Herlitz, Snopake, Durable, Koh-I-Noor, BIC, Laco, Rotring, MAS, Henkel, UHU, Хемус Марк, ICO, Maped, Trodat, Duracell, Bird, NEC, LG, Apacer, Microsoft, HAMA, Logitech, Creative, D-link, Verbatim, Kingston, Bi-Office, Benq, NOBO, Lavazza, Jacobs, Illy, Nestle, Genmes, Harmony, Muroll и много др.От юли 2011г. стартирахме и онлайн магазинтът ни за офис консумативи и канцеларски материали, a от август заработи и национален телефонен номер 0700 4 222 4.От октомври 2012г. Прайм Дистрибюшън придоби статут на Xerox Authorised Reseller и Brother Authorised Dealer. През 2014г. установихме директни партньорски отношения и с HP (Silver Partner), Intel, EATON, Western Digital, Microsoft и др.За да задоволим потребностите на бизнес клиентите ни, пуснахме в действие и специализиран електронен магазин за компютърна и офис техника.За три поредни години (2014,2015,2016), Прайм Дистрибюшън е в топ 5 на най-бързо растящите компании в ИКТ сектора според независимата класация "ИКТ топ 100" на IDC.

Прайм Дистрибюшън ЕООД е създадена през 2010 година, с основен предмет на дейност търговия и доставка на компютърна и офис техника, канцеларски материали, офис консумативи, мебели и др. Компанията осъществява дейността си под две търговски марки: Computer-Store bg – дистрибуция на компютърна техника, периферия и консумативи, и Prime Office – специализирана в търговията с канцеларски материали, офис консумативи и обзавеждане.
Основната дейност на фирмата е насочена към бизнес клиентите (B2B). Във връзка с разширяване на дейността търсим Търговски сътрудник, който да подпомага дейността на B2B отдела на компанията и работата на Търговския директор.
Отговорности:
• Ежедневна комуникация с настоящи и бъдещи клиенти на компанията – по имейл и телефон.
• Отговаряне на запитвания от клиенти и предоставяне на информация за характеристики и качество на предлаганите продукти и оборудване.
• Изготвяне, изпращане и проследяване на оферти за компютърна техника, периферия и консумативи.
• Комуникация с доставчици, следене на срокове на доставка, цени и търговски отстъпки.
• Потвърждаване на наличности и координиране на доставките към бизнес клиентите.
• Работа със специализиран софтуер.
• Работа в тясно сътрудничество с Търговския директор на компанията.
• Други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Изисквания:
• Завършено средно или висше образование.
• Отлични комуникационни и организационни умения.
• Умения за работа в екип и управление на времето.
• Високо ниво на работна етика, коректност, позитивно отношение към колеги и клиенти.
• Мотивация за сериозна, отговорна и дългосрочна работа.
• Отлично владеене на български език, работно ниво на английски език.
• Компютърна грамотност – Word, Excel, e-mail.
• Предишен опит и познания в сферата не са задължителни, но ще се считат за предимство.
Предлагаме:
• Вътрешно фирмено обучение.
• Динамична и удовлетворяваща работа в сигурна и приятелска среда.
• Разнообразни работни задачи и възможност за самостоятелност в изпълнението им.
• Трудов договор и адекватно за позицията възнаграждение.
• Служебен телефон.
Ако искате да станете част от нашия екип, моля изпратете CV.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Предоставените от Вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби