ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК

ЕЛ БАТ АД е основана през 1993 година. Основна дейност на компанията е преработване и рециклиране на различни видове олово-съдържащи отпадъци и излезли от употреба акумулаторни батерии.Продуктите на фирмата са: Меко олово, Оловни сплави, Оловни детайли, Натриев сулфат. Различните видове олово са основа суровина в производството на оловно-кисели акумулаторни батерии, широко използвани в автомобилостроенето, производството на подводници и други плавателни съдове, кабелни покрития, а също и в химическата индустрия. Работата на компанията напълно съответства на използването на най-добри техники и технологии, приложими в тази сфера. Изпълнени са всички изисквания за опазване на околната среда и човешкото здраве, както и за осигуряване на безопасни условия на труд. Продуктите се произвеждат в съответствие с международни стандарти и по изискване на клиента.

Основният бизнес, с който се занимава групата Ел Бат, повече от 25 години е в сферата на индустриалното производство. Компания произвежда борсови сплави, които реализира успешно в Европа и по света. Към момента за дружеството работят повече от 250 човека в офиси и предприятия в няколко града.
Във връзка с разширяване на дейността компанията, търси Търговски сътрудник за офиса ни в град София с адрес: бул. България, 81 В.
Основни задължения:
Води делова кореспонденция с клиенти и доставчици на фирмата;
Получава постъпващата търговска кореспонденция, систематизира я в съответствие с установения ред, и я препраща от фирмените имейли към конкретни служители за сведение и изпълнение, след съгласуване с търговски мениджър и търговски директор.
Приема заявки за закупуване на материали, суровини, инвентар и стоки необходими за дейността на фирмата.
Съгласува получените заявки за закупуване със заявителите от съответните структурни звена на фирмата, уточнява всички подробности свързани с вида, качествените показатели, срокове за доставка, събира информация за предишни доставчици и цени по предишни доставки, ако има такива.
Търси доставчици, събира оферти, изготвя сравнителни таблици за цени и условия по офертите, представя ги на мениджър търговия, търговски директор за одобрение и вземане на решение относно избор на доставчик;
Съхранява документите съгласно процедурата за закупуване, окомплектова заявките с намерените оферти по тях, кореспонденцията свързана с тях, документите за покупки – фактури, стокови разписки, товарителници и др. Препраща необходимата информация свързана с процедурата по закупуване към всички заинтересовани лица във фирмата;
Получава информация от заявителите и материално-отговорните лица получаващи доставките за доставените материали, суровини, инвентар, стоки и съответствието им с придружаващата документация, след което проверява изпълнението на договорените цени и условия за доставка. След установяване на пълно съответствие по изпълнението на заявките, изпраща пълният комплект с документи в дирекция Финанси с резолюция за плащане.
Въвежда и поддържа актуална информация за клиентите и доставчиците на фирмата в съответните регистри по закупуването и продажби на готова продукция;
Отговаря за своевременното и точно подаване на информацията свързана с изпълняваната дейност към менджмънта на фирмата;
Изисквания към кандидатите:
Отлично английски език – писмено и говоримо; втори чужд език е решаващо предимство;
Опит в работа със SAP се счита за решаващо предимство.
Предишен опит на подобна длъжност се счита за предимство.
Завършено Висше образование – профил – икономика, търговия.
Високо ниво на компютърна грамотност (MS Office – WORD, EXCEL, Outlook), както и умения за работа с офис техника;
Умения за работа в екип и висока корпоративна култура;
Организираност, точност и прецизност при работа с документи;
Умения за приоритизиране и аналитичност на поставените задачи;
Умения за спазване на правила и процедури, дисциплинираност;
Умения за коректно и навременно поднасяне на информация;
Конфиденциалност и лоялност;
Компанията предлага:
Професионално развитие във фирма, която е водещ български производител;
Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от професионалисти;
Дългосрочни трудови взаимоотношения;
Много добри възможности за професионално развитие.
Конкурентно възнаграждение и социални придобивки.
Очакваме Вашите документи (автобиография) чрез бутона "Кандидатствай по тази обява".
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби