ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ

"Сияна мебел"ООД е водеща компания за производство на високостойностни мебели. Във връзка с разширяване на търговския отдел на фирмата, имаме нужда от ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ за вътрешен пазар. Длъжността изисква възможност за ЕЖЕСЕДМИЧНИ КОМАНДИРОВКИ В ЦЯЛАТА СТРАНА ЗА ПО 3-4 ДНИ
Отговорности и задължения:
• Поддържа постоянни контакти с представителствата в страната
• Посещава всички търговски обекти, с които работим
• Работи за разширяване и оптимизиране на клиентската мрежа
• Активно търси и осъществява делови контакти с потенциални клиенти на компанията, задълбочава взаимоотношенията с настоящи такива, осъществява продажби чрез посещения при клиенти
• Отговаря за постигане на поставените търговски цели на фирмата.
Изисквания:
• Отлични търговски умения /опит в търговска фирма /;
• Компютърни умения ;
• Активен шофьор,кат.”В”;
• Инициативност, умения за работа в динамична среда;
• Отлични комуникативни и аналитични умения;
• Коректност и умения за работа в екип;
• Възможност за интензивни пътувания и командировки
Ние предлагаме:
• Подходящо заплащане-твърда заплата и бонуси
• Възможности за повишаване на квалификацията с обучения;
• Работа в млад екип в сфера на дейност с потенциал;
• Служебен автомобил и телефон
Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю!!!

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби