ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

 ПРЕСТИЖ  ̶  вкусът на радостта, грижата и вдъхновението! В Престиж вярваме, че всеки трябва да има големи мечти! Водени от тази максима, се превърнахме в един от най-големите производители в бранша и пазарен лидер във всички категории, в които оперираме: бисквити, вафли и мини кейкове. Вярваме също, че и най-големите мечти са постижими, когато имаш отношение към детайла и се стремиш към съвършенство! Вдъхновени от това, създаваме автентични продукти, които са не просто вкусни и даряващи наслада, а са направени с грижа и внимание и отговарят на най-високите стандарти.  Вярваме и мечтаем с грижа за хората!  Наричаме „нашите хора“ не само нашия екип, но и всички клиенти и партньори, с които споделяме ежедневните си усилия да създаваме вкусни и автентични продукти, направени с грижа. Вярваме, че „нашите хора“, екипният дух и корпоративната ни култура са ключът към успеха на нашата компания. Научихме се, че успехът идва при тези, които се борят за него! ПРЕСТИЖ провежда активна инвестиционна политика за изграждане на разнообразно портфолио от силни марки, за разработване на иновации, за разширяване на производствените си мощности и в същото време непрекъснато поддържа най-високите стандарти за качество и безопасност с провеждането на над 800 различни теста на всеки 24 часа. Ние в ПРЕСТИЖ вярваме и сме отдадени на устойчивите резултати и почтеността! Ето защо ние сме и винаги ще бъдем социално отговорна компания, активно работеща за по-доброто бъдеще на обществото, в което живеем, отговорен работодател и деен участник в инициативи за намаляването на негативното въздействие върху околната среда. Ние в ПРЕСТИЖ вярваме, но и създаваме! ПРЕСТИЖ осигурява работна среда за свободно и открито изразяване на идеи, мнения и вярвания. Създаваме възможности за всеки, независимо от пол, раса и образование, да допринесе и да се чувства значим, постигайки целите на компанията и създавайки най-сладките моменти на наслада и радост, които носят вкуса на оптимизма и вдъхновението във всеки един ден от нашия живот! Създаваме онези сладки моменти, които зареждат дните ни с радост, оптимизъм и вдъхновение!   НАШАТА ВИЗИЯ Ние сме една от най-добрите компании в целия свят в способността да печелим моментите на истината за нашите потребители, създавайки най-сладките моменти на наслада и радост, които носят вкуса на оптимизма и вдъхновението във всеки един ден от нашия живот! НАШАТА МИСИЯ Да създаваме брандирани продукти с отличен вкус и превъзходно качество на достъпна цена, които носят радост на все повече и повече потребители по целия свят. НАШИТЕ ЦЕННОСТИ •ПОТРЕБИТЕЛ•ПРЕДПРИЕМЧИВОСТ•ПОЧТЕНОСТ

Престиж 96“ АД създава любимите вкусове на България под марките Престиж, Ная, Траяна, Мираж, Роден край, Хипер, Споко, Троя, Насладки, Wellness, 100% Power и др. Компанията е сред най-големите производители на сладки изделия в страната и
пазарен лидер в категориите, в които работи - бисквити, вафли и сухи пасти. Престиж е не само със затвърдени лидерски позиции на българския пазар, но и активно развива присъствието си на други пазари. Продуктите ѝ присъстват в 30 държави
и броят им непрекъснато се увеличава. Офисите на компанията се намират в София и Велико Търново, като производството се реализира изцяло във Велико Търново и от 2013 г. се осъществява в нов завод, който работи по последни технологии и
стандарти за качество.

Във връзка с разширяване на търговския ни екип, търсим динамични и отговорни професионалисти, които споделят нашата страст към иновациите и високите постижения на длъжност:

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • Изгражда успешни партньорски взаимоотношения с клиентите;

  • Координира и подпомага процеса на заявяване на фирмените продукти;

  • Извършва директни продажби;

  • Координира и контролира отлично подреждане и представяне на продуктите, според утвърдените стандарти и указания;

  • Осигурява максимална наличност и отличен външен вид на продуктите;

  • Отговаря за добрата визуализация на продуктите;

  • Договоря и подпомага изпълнението на активностите на компанията в Локални Ключови Клиенти (ЛКК);

  • Отговаря за клиентите в региона на гр.Варна.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:

  • Средно или висше образование;

  • Опит на търговска позиция в бързооборотния сектор;

  • Компютърна грамотност: MS Office, Еxcel – на много добро ниво;

  • Отлични комуникативни умения;

  • Инициативност и умения за справяне в критични ситуации;

  • Готовност за работа в динамична среда;

  • Свидетелство за правоуправление на МПС;

  • Здравна книжка.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

  • Фирмено обучение;

  • Отлични условия на работа;

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Компания „Престиж-96“ АД администрира личните данни изцяло в съответствие с Регламент 2016/679 и Закон за защита на личните данни.

Повече информация относно обработката, можете да намерите в секция Профил на компанията.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби