Търговски представител животновъдни ферми

Фирма "Възраждане-Касис" ООД е водеща фирма в търговията с ветеринарномедицински продукти и медицински консумативи на Българския пазар. Компанията е ексклузивен представител за територията на България за: "MSD Animal Health", "ELANCO", /Bayer, Novartis, Lohmann, Jansen/, "Vetprom", "IDEXX", "Vebi", "Kepro", "Provet", "Rely"и др.
"Възраждане-Касис" ООД е с титла ''Най-успешна българска микро фирма в бизнеса'' за 2018г., разполага с екип от 60 души, 18 от които са ветеринарни лекари. Фирмата разполага с 4 складови бази в България: гр. Ловеч, гр. София, гр. Стара Загора и гр. Варна.
Изисквания за позицията:
1. Завършено висше образование;
2. Отговорна и организирана личност при работа със складови наличности и клиентска база данни;
3. Умения за работа в екип;
4. Умения за комуникация;
5. Свидетелство за управление на МПС.
Задължения:
1. Извършва ежедневни визити при съществуващи клиенти в животновъдния сектор;
2. Представя продуктовото портфолио на фирмата, провежда консултации и обучения по ферми;
3. Контактува и поддържа дългосрочни взаимоотношения със съществуващи клиенти и активно работи за привличане на нови;
4. Изготвя оферти и води преговори за въвеждане на продуктите в обекти от търговската мрежа;
5. Отговаря на клиентски запитвания; Осигурява бързо и професионално техническа подкрепа;
6. Изготвя седмични и месечни планове и доклади/работа със CRM;
7. Осигурява ръст на пазара на продуктите от фирменото портфолио в животновъдния отрасъл чрез ефективни продажби.
Ние ви предлагаме:
1. Трудов договор;
2. Ваучери за храна;
3. Възможност за кариерно развитие;
4. Първоначално обучение;
5. Коректни трудови отношения;
6. Конкурентно заплащане! Допълнително възнаграждение при постигане на конкретни цели;
7. Добра работна атмосфера в млад екип;
8. Комфортна зона за труд и отдих.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери