ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА ЦЕНТРАЛНА ЮЖНА БЪЛГАРИЯ

Ние сме международна водеща фирма с екип от повече от 130 човека в търговията с домакински уреди и кухненски съдове и прибори. Продажбите се осъществяват главно от няколко Европейски търговски фирми, както и от бизнес партньори в държави като: Унгария, Македония, Румъния, Сърбия, Германия, Дания, Израел, Грузия, Гърция и Армения. Ние сме екип от маркетинг експерти, програмисти, QA, Product owner-и, разработващи Marketplace платформа за 4 държави и други вътрешни проекти. Ние сме agile ентусиасти и обичаме това, което правим.

В Сапир България знаем, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние ще възнаградим твоята лоялност и ще осигурим твоята сигурност!
Ние сме водеща компания, в търговията с домакински уреди и кухненски съдове и прибори.
Във връзка с развитието на бизнеса ни, стартираме процедура по подбор за следната позиция:
Основната задача на Търговския представител е да осигури високо ниво в обслужването на съществуващите ни клиенти и да увеличи пазарните ни позиции, чрез привличането на нови търговски обекти. Ние преследваме, не увеличаване на продажбите, а да бъдем надежден и търсен партньор. Търговската стратегия на „Сапир България“ ЕООД е - чрез изграждане на ефективни взаимоотношения със съществуващите и новите клиенти, към постигане на високи резултати.
ОТГОВОРНОСТИ:
• Отговаря за постигането на поставените цели за обем продажби, рентабилност, дистрибуция, пазарно развитие и качество;
• Изгражда и поддържа ефективни взаимоотношения с клиенти;
• Идентифицира пазарните възможности, подготвя и изпълнява планове за подобряване на работата с клиенти, в съответствие с процесите на компанията;
• Договаря условия и изпълнява различни активности с клиентите;
• Активно търси и разработва нови клиенти в региона;
• Подготвя и реализира планирани визити по маршрути, с цел продажба и управление на представянето на продуктите на компанията в търговската мрежа(спазване на мърчандайзинг стандарти и др.);
• Адекватно се разпорежда с поверените му от компанията активи, при спазване на фирмената политика.
ИЗИСКВАНИЯ :
• Активна личност със силен стремеж за постигане на високи резултати;
• Екипен играч с резултатно-ориентиран подход в работата;
• Високо ниво на комуникативни умения, умения за общуване и убеждаване;
• Проактивен, с умения за планиране и добри организационни способности;
• Свидетелство за управление на МПС и готовност за активно пътуване.
ПРЕДИМСТВА:
• Компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel);
• 2 или повече години сходен професионален опит в утвърдена компания;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректност в трудовите отношения;
- Конкурентно заплащане, без ограничение, в зависимост единствено, от достигането на текущите цели;
- Възможност за развитие в една от най-успешните български търговски компании;
- Трудов договор и дългосрочна заетост;
- Много добри условия на труд;
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, контакт ще установим само с одобрените кандидати.
Сапир България ЕООД, като администратор на лични данни поема отговорността да обработва личните Ви данни, като гарантира тяхната защита. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, както и право на заличаване.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби