ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Няма описание

ГЕОПЛАНПРОЕКТ ЕООД е търговска фирма, чиято основна дейност е внос и дистрибуция на автомобилни гуми. Във връзка с разрастване на нашата дейност се нуждаем от комуникативна, динамична и отговорена личност за
длъжността:
Основни отговорности:
• Контактува с настоящите и идентифицира потенциални клиенти.
• Осъществява посещения при клиенти като предлага продуктите и търговските условия, с които работи компанията.
• Работи за увеличаване на продажбите, разширяване, задържане и оптимизиране на клиентската мрежа.
• Участва в оперативната дейност по управление и реализация на сделките.
• Следи състоянието и тенденциите на пазарите и цените на аналогичните продукти.
• Управлява процеса по продажбите, събира и анализира информация за пазара, клиентите и конкурентите.
• Организира доставките до клиентите в търговската мрежа като съобразява и подбира най-оптималните маршрути като дължина, товар и стойност.
• Подготвя оферти и договори, регламентиращи търговските отношения с клиентите на компанията.
• Участва в разработване на търговски планове.
• Съдейства активно за разрастване на пазарния дял на компанията.
Предлагаме:
• стимулираща схема на база постигнати резултати.
• позитивна колегиална среда.
• възможност да изявите себе си и собствените идеи.
• свобода на действиe и разбиране.
• присъединяване към екипа на лидерска компания.
Изисквания и качества на кандидата:
• Обичащ динамиката и предизвикателствата.
• Гъвкавост, иновативност, харизма, адаптивност.
• Умение да намира ефективното решение във всяка ситуация и да преодолява препятствията с усмивка.
• Опит в продажбите на оборотни или бързооборотни стоки – мин. 3 год.
• Компютърна грамотност (MS Office - минимум Word и Excel – на добро ниво).
• Шофьорска книжка кат В, активен шофьор.
Ако проявявате интерес и отговаряте на нашите изисквания, моля изпратете CV и актуална снимка.

June 10th, 2022

Велико Търново

Административни, Офис и Бизнес дейности