Търговски представител / Специалист продажби

ManpowerGroup® (NYSE: MAN) - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, създава и предоставя ключово значими решения, които помагат на клиентите ни да постигнат бизнес целите си, като повишат своята конкурентноспособност. С повече от 60 години опит, компанията с оборот от 22 милиарда щатски долара, създава уникална добавена стойност чрез разбираем набор от иновативни решения, които осигуряват преимущество на клиентите в т.нар. Човешка ера. Тези решения включват цялата гама на услуги от бизнес цикъла, в това число постоянни и временни назначения; оценка и подбор на кадри; обучения; преквалификация; аутсорсинг и консултации. Световната мрежа на Manpower от близо 3,900 офиси в над 80 държави и области е най-широката в цялата индустрия и позволява на компанията да посрещне нуждите на своите 400 000 клиента годишно – както на малки и средни предприятия от всички индустриални сектори, така и на най-големите мултинационални корпорации в света. Чрез обвързването на нашето дълбоко разбиране за човешкия потенциал с целите на клиентите ManpowerGroup помага на работодателите и индивидите да постигнат повече, отколкото са мечтали, защото техният успех води до нашия. И чрез генерирането на тези мощни връзки, ние създаваме сила, която движи организациите напред, ускорява личния успех и създава по-устойчиви общности. Ние подпомагаме задвижването на работната среда. Наборът от решения на ManpowerGroup се предлага чрез ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis® и Right Management®. Научете повече как ManpowerGroup може да ви помогне да победите в Човешката ера на www.manpowergroup.com.

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, пресдтавител на световно известна марка, вискококачествена лабораторна апаратура, търсим кандидат, за позицията:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Основни изисквания:

  • Много добри технически познания (релевантно образование и/или сходен предишен опит);

  • Умения за работа в малък екип и отлична комуникация с клиенти;

  • Умение за работа със софтуер;

  • Добро владеене на английски език (писмено и говоримо);

  • Готовност за пътувания;

  • Желание за самоусъвършенстване и развитие;

  • Шофьорска книжка.

Основни задачи:

  • Проучва, анализира и активно разработва пазар за стоките, предлагани от фирмата;

  • Търси и привлича нови клиенти;

  • Поддържа комуникация и бизнес взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти

  • Изготвя и изпраща оферти;

  • Технческа консултация на клиенти;

  • Предоставяне на търговска информация при посещението при клиенти;

  • Изготвяне на съпътстваща документация в съответствие със стандартите за качество;

  • Участие в обучения, организирани от фирмите производителки - on-line и в чужбина.

Предлагаме:

  • Отлично заплащане, базирано на Вашия опит;

  • Атрактивни бонуси;

  • Въвеждащо обучение;

  • Служебен автомобил, лаптоп и телефон;

  • Възможности за кариерно израстване;

  • Дългосрочна ангажираност.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете своята автобиография!

Благодарим Ви!

Уведомяваме Ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби