ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Агенция "Радост" е фирма за извършване на посредническа дейност по наемане на работа. Лицензирана от Министерството на труда и социалната политика, фирмата е на пазара на труда от 1994 година и разполага с богата картотека, която ежедневно се обновява без ограничения за професии, квалификация и образование.Регистрация в МТСП №2513 от 19.04.2018г.

Наш клиент, е фирма развиваща своята дейност в търговията с хранителни стоки, която търси да назначи ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.
Отговорности:
• Отговаря за постигането на поставените цели за обем продажби, пазарно развитие и качество на работа в поверения му район - област Пловдив.
• Развива и налага продуктовото портфолио на компанията, като работи за увеличение на
дистрибуцията и изпълнява поставените цели за обем продажби.
• Изгражда и поддържа ефективни взаимоотношения с клиентите.
• Представя и води преговори за въвеждането на новите продукти в търговските обекти.
• Търси и предлага начини за разширяване на мрежата и постигане на по-добри резултати.
• Изготвя ежедневен доклад за осъществените дейности.
Изисквания:
• Изграден търговски подход и реален опит на подобна позиция.
• Отлично познаване на района - Пловдив.
• Умения за водене на преговори и стремеж за постигане на високи резултати.
• Комуникативност, находчивост, отговорност и умения за вземане на решения.
• Креативност, инициативност при изпълнение на поставените задачи.
• Желание за интензивна работа с клиенти.
• Компютърна грамотност – MS Officе.
• Шофьорска книжка, кат. В, без нарушения.
Фирмата предлага:
• Добро основно възнаграждение и бонусна схема, обвързана с резултатите.
• Служебен автомобил.
• Служебен мобилен телефон и таблет.
• Постоянен трудов договор.
• Коректно отношение.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Регистрация в МТСП №2513 от 19.04.2018г.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство