АДН инструменти и аксесоари ЕООД logo

Търговски представител

„АДН ИНСТРУМЕНТИ И АКСЕСОАРИ” ЕООД е компания, основана през 2019 г. с основен предмет на дейност: Вътрешно и външнотърговска дейност, дистрибуция, продажба и сервиз на електро и ръчни инструменти, бартерни и реекспортни сделки, търговски консултации във връзка с осъществяване на горните дейности, сделки с интелектуална собственост.„АДН ИНСТРУМЕНТИ И АКСЕСОАРИ” ЕООД  е изключителен представител на марката JCB Power Tools за професионалните електроинструменти, ръчни инструменти, аксесоари и батерии за територията на България, Румъния, Македония и Сърбия.Администрацията, централният търговски и сервизен център, главният магазин и склад за резервни части са базирани в централната част на София, а фирмата планира да изгради развита търговска и сервизна мрежа в градовете и близките държави.Компанията осигурява на професионалистите и крайните клиенти технологични решения в професионалните инструменти с марка JCB Power Tools както и технически и бързооборотни продукти, отново с марка JCB според конкретната необходимост и финансова възможност както и осигурява изпълнението на заводската гаранция и сервизната поддържа нa  професионалните електроинструменти.

„АДН ИНСТРУМЕНТИ И АКСЕСОАРИ” ЕООД е изключителен представител на марката JCB за професионалните електроинструменти , ръчни инструменти , аксесоари и батерии за територията на Р. България.
Компанията отвори първият си офис в началото на 2020 година в гр. София, което я прави най-новият ексклузивен представител в семейството на бранда JCB. Макар и нова компания, ние имаме години опит в развиването и налагането на фирми в Р. България, което смятаме, че ще помогне както на нас, така и на Вас.
С цел развиване на търговската мрежа в Р. България, ние търсим амбициозни хора, които да изпълняват функцията на търговски представител в гр. София.
За нас идеалният кандидат би бил човек, който не просто търси нещо, а човек, който иска да се развива рамо до рамо с фирмата в която работи. Търговец, който да е готов да се бори както за себе си, така и за бранда, защото ние не сме тук за малко, а сме тук, за да останем!

ОТГОВОРНОСТИ:
· Организиране и осъществяване на срещи с клиенти, планиране на продажби във възложения район;
· Обработване на запитвания на клиенти по мейл и телефон , организиране на маркетингови дейности , свързани с дейността.
· Офериране, директни продажби и доставки на продуктите на компанията - професионалните електроинструменти , ръчни инструменти , аксесоари и батерии ;
· Ефективно взаимодействие и управление на складови наличности;
· Планиране, анализиране и управление на процесите и финансовите показатели;
· Анализ на състоянието и развитието на пазарите, конкуренцията, ценовите стратегии.
· Прилагане на стратегии за маркетинг и продажби .
ИЗИСКВАНИЯ:
· Професионален опит в областта на доставките и търговията с Професионални Електроинструменти;
· Предходен опит в работата с технически продукти в определения район;
· Работа с програмни продукти, свързани с управленито на поръчки, доставки и складова дейност ще се счита за предимство;
· Владеенето на английски език е предимство;
· Отлична комуникация и умения за водене на преговори при продажби;
· Организационни умения, умения за работа в екип;
· Позитивно и лоялно отношение към клиенти, партньори и колеги;
· Ангажираност към целите за развитие на компанията,
· Шофьорска книжка.
ПРЕДЛАГАМЕ:
Възможност за професионално развитие;
Отлично стартово възнаграждение и бонус система за постигнати резултати;
Приятна работна среда;
Отлично въвеждащо обучение;

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности