Търговски представител

РЕКА БЪЛГАРИЯ ЕООД е на българския пазар от 2006г. Част от австрийския концерн Kellner und Kunz AG - световен лидер в производството и търговия с висококачествени крепежни елементи, химически продукти, ръчни инструменти и машини, работно облекло и предпазни средства, строително оборудване и техника и много други.

Описание и изисквания:
Във връзка с разрастване на екипа ни, търсим да назначим ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за гр. Бургас и региона.
Основни задължения на позицията:
• Търсене и привличане на нови клиенти и обслужване на вече съществуващите такива.
• Презентиране на фирмата и активно предлагане на продуктовия асортимент.
• Изготвяне на оферти и приемане на поръчки от клиентите.
• Активна комуникация с офис сътрудниците във връзка обслужване на клиентите.
Нашите изисквания към кандидатите:
• Завършено средно или висше образование – техническо образование ще бъде считано за предимство;
• Техническа грамотност – работа с компютър и таблет;
• Изрядно свидетелство за управление на МПС – кат. B;
• Спретнат и приветлив външен вид;
• Добри комуникационни и презентационни умения;
• Организираност;
• Отговорно отношение към работата и изпълнение на поставените задачи;
• Предишен опит на сходна позиция ще бъде считано за предимство.
На желаещите да се присъдинят към нашия екип предлагаме:
• Постоянен трудов договор с 6 месечен изпитателен срок;
• Гарантирано основно месечно възнаграждение + бонусна система, обвързана с постигнатите резултати и поставени цели;
• Пълни осигуровки на база работно възнаграждение;
• 5-дневна работна седмица, 8-часов работен ден; 20 дни платен годишен отпуск;
• Служебен автомобил, мобилен телефон и таблет.
Очакваме Вашите автобиографии
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа във "РЕКА България" ЕООД се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД).

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби