Търговски представител

SBB GROUP LTD  е основана през 1999г. и се занимава с търговия на едро на барово и ресторантско оборудване.Разполага с офиси в София,Пловдив,Плевен,Слънчев бряг,Варна и Букурещ. Основен представител  на Hamilton Beach, Monin, Durobor, Borgonovo, Cocktail Kingdom,Comas,Porcelite и др. Фирмата работи с обширен контрагент от клиенти развиващите се в различни области в сферата на услугите: кетъринг, рекламни агенции, бутилиращи компании, хотели, дискотеки, барове, кафенета, ресторанти и др.

Кои сме ние?
- Водеща компания във вноса и търговията на барово и ресторантско оборудване.
Какво търсим?
Ако сте упорити и амбициозни, справяте се с интензивна работа и сте жадни за нови знания и предизвикателства, то това е позиция, за която може да кандидатствате.
Какви умения са необходими за позицията търговски представител:
• способности за водене на преговори и работа с клиенти;
• умение и желание за работа в екип;
• компютърна грамотност;
• шофьорска книжка категория "В" - задължително;
• владеене на английски език;
• отлични комуникативни умения;
• отговорност и лоялност;
• познания и опит в сферата са предимство, но не са задължителни.
Какви са отговорностите на търговския представител:
• посещение на поверените търговски обекти и събиране на заявки;
• създаване, поддържане и развиване на нови търговски отношения с обектите в поверената му зона;
• изготвяне на оферти;
• постигане на планираните продажби и развиване на пазарния дял;
• развива гамата от продукти на компанията във всички обекти, за които отговаря.
Кратък профил на успешния кандидат:
• динамичен човек, готов да се изправи пред предизвикателства;
• притежаващ отлични комуникативни и организационни качества;
• експедитивност и отговорно отношение към задълженията;
• коректност и лоялност.
Какво предлагаме ние:
• отлично твърдо възнаграждение плюс бонус на базата на постигнатите резултати;
• динамична работна среда и възможност за професионално развитие;
• трудов договор;
• социално осигуряване.
Ако смятате, че позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на горепосочените изисквания, моля изпратете професионална автобиография с актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените кандидати, които ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Плевен

Търговия и Продажби