Курухубева, Катъров and Бележкова-2006 logo

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ (присел търговец предварителни продажби)

Загора Груп е специализиран дистрибутор на широка гама охладени и неохладени хранителни стоки. Компанията оперира с над 80 товарни автомобила и доставя продукти в над 1500 клиенти. Разполага с модерен и оптимизиран логистичен център в Стара Загора разположен на площ от 6200 кв.м.Работим с едни от най-утвърдените марки на пазара но в също така и подпомагаме развитието на по-малки и специализирани производители. Създали сме портфолио от продукти което да отговори на нуждите на нашите клиенти и изискванията на крайният потребител.

Поради нарастване на обема на работа, търсим да присъединим към екипа си опитна и мотивирана личност на позицията: ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ - присел търговец предварителни продажби за град Хасково.
Компанията е специализиран дистрибутор на широка гама замразени, охладени и пакетирани хранителни стоки. Разполагаме с модерен и оптимизиран логистичен бизнес център от над 5000 кв.м. и над 80 специализирани автомобила и доставяме продукти на над 1500 търговски обекта в Централна и Южна България. Ексклузивни дистрибутори сме на едни от най-силно утвърдените марки в страната като КЕН, Боженци, Меггле, Калиакра, Mай Дей, Жоси, Компас, Сами-М и други, както и на продукти с наши марки ЗАГОРА ЕКО и ЗАГОРА МИЛК
Работата като ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ - присел търговец включва обслужването на определен брой търговски обекти по предварително изготвен маршрут. Създават се предварителни заявки за доставка на следващия ден, от асортимента на фирмата.
Търговския представител е снабден с автомобил и с устройство, свързано с интернет, със специализиран софтуер за по-лесна работа както и електронен презентер (таблет) на предлагания асортимент.
Умения, които нашите търговци трябва да притежават:
• Умения за убеждаване.
• Стремеж за постигане на високи резултати.
• Отлични комуникационни и презентационни умения.
• Отговорност към трудовите задължения и стока.
• Шофьорски умения и шофьорска книжка категория В
Вашите отговорности ще са:
• Търсене на нови клиенти и запазване на търговски отношения със старите
• Ясно представяне на продуктите и обслужването, които предлагаме.
• Идентифициране на нуждите на клиента и използване на индивидуален подход.
• Успешно реализиране на продажби и стремеж към постигане на все по-високи резултати
Предимство за вас ще е ако:
• Имате опит в сферата на продажбите.
• Сте мотивирана и целенасочена личност.
• Се чувствате комфортно да общувате с хора
• Търсите динамично и вълнуващо работно място
• Работили сте и живеете в региона на град Хасково
Ние предлагаме:
• Работа, която позволява повече движение, пред тази в офиса;
• Харесва ти да се срещаш с много хора;
• Усещаш бързо нуждите на клиента и печелиш доверието му;
• Искаш да се усъвършенстваш в сферата на бързооборотните стоки;
• Ще бъдете част от света на ексклузивно портфолио с емблематични марки;
• Отговорността е твоята сила и посрещаш всички предизвикателства с усмивка
• Динамична среда, в която се адаптираш бързо
• Конкурентна заплата и бонусна система
• Пет дневна работна седмица
• Служебен автомобил
Нашия екип е нашата движеща сила, нашата душа, нашето лице, нашите ръце и крака и техните отличителни черти ни правят най-добрите в това, което правим.
Станете част от нашето семейство!
Ако отговаряте на изискванията и желаете да кандидатствате, моля, изпратете ни Ваша актуална автобиография със снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа.
Ако нямате нужният опит за позицията, можете да кандидатствате за друга позиция в компанията.
Конфиденциалността на предоставената от кандидатите информация е гарантирана в съответствие със ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Хасково

Търговия и Продажби