Търговски представител

Ние сме търговска фирма с опит повече от двадесет години в продажбата на суровини за хранителната промишленост. Представени сме в повече от 20 големи града в България.
За град Стара Загора търсим търсим опитен и амбициозен ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ.
Изисквания:
- Търговски опит
- Умения за работа в динамична среда.
- Отлични комуникативни качества.
- Гъвкавост,организираност,готовност за работа в екип.
Задължения:
- Осъществява контакти с потенциални клиенти ,оферира и договаря
цени и условия.
- Стреми се да разшири клиентската мрежа.
- Извършва ежедневна ДОСТАВКА на продуктите на компанията по предварителна заявка.
- Товаро-разтоварна работа.
Условия:
- 5 дневна работна седмица- Събота и Неделя почивни дни
- Официални празници - почивни дни
- 8 часов работен ден- 8:30-16:30
- Месечни, тримесечни и годишни бонуси за постигнати резултати
- Възможност за развитие
Ако отговаряте на условията и търсите нови предизвикателства и развитие очакваме вашата автобиография.
Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Стара Загора

Шофьори, Куриери