ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

„Талар Фуудс” е водеща българска компания, оперираща в областта на хранително-вкусовата промишленост и търговията с храни на едро и дребно от 1999 г.Oт 2016 г. "Талар Фуудс" ЕООД е част от "Азира Фууд Холдинг" АД, като "Азира Фууд Холдинг" действа като управляващо дружество за компанията. От лятото на 2018 г. производството на „Талар Фуудс“ е ситуирано в нов завод в с. Гара Елин Пелин, ул."Индустриална" 1. Новото предприятие е с усъвършенствани проиводствени линии и оптимизирани технологични решения. Локацията е с отлична логистична връзка с автомагистала „Тракия“ и големи логистични центрове на други производители, партньори и клиенти.

В Дирекция Продажби търсим:
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ за район София
Основни отговорности:
∙ Изпълнение на целите за продажби по райони и обекти;
∙ Управление на взаимоотношенията с клиенти, вкл.: посещение на обектите на клиентите, приемане на заявки; проследяване на документооборота, съпътстващ продажбите;
∙ Разширяване на пазарния дял за поверения район, вкл.: идентифициране на нови пазарни възможности;
∙ Реализация на маркетинговата стратегия и план, вкл.: предлагане на нови продукти на пазара; позициониране на рекламни материали; участие при проучване на пазара
От успешния служител на тази позиция очакваме:
∙ Средно образование;
∙ Минимум 1 година опит в търговията с бързооборотни стоки;
∙ Шофьорска книжка – категория В;
∙ Умения за водене на преговори и убеждаване;
∙ Добри комуникативни умения и умения за работа в екип, организираност и инициативност;
∙ Ползване на Word, Excel
Ние предлагаме:
∙ Основно месечно възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
∙ Ваучери за храна и карта за ползване на отстъпки в търговски обекти К-express;
∙ Възможности за обучение и реализация в динамично развиваща се компания;
∙ Работа в екип от ангажирани и компетентни професионалисти.
При интерес от Ваша страна, моля, изпратете автобиография!
Краен срок за приемане на документи: 05.08.2022г.
Копия от документи за завършено образование, допълнителни квалификации и курсове, както и препоръки от предишни работодатели може да изпратите при кандидатстване или да представите на интервюто.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си „Талар Фуудс“ ЕООД в качеството на администратор на лични данни да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679, Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери