Търговски представител ХоРеКа

Автологистика ООД е компания диструбутираща Хранителни продукти на ХОРЕКА пазара
Поради разширяване на дейността се нуждаем от : Търговски представител за гр.София
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Търговски усет, ориентация и адаптивност към постигане на резултати;
Търговски опит в гр. София и налични контакти на този пазар
Налична база с клиенти в гр. София и околностите.
• Отговорно отношение, лоялност и коректност, способност за работа в екип;
• Способност за убеждаване и отстояващо поведение в комуникацията с клиентите
• Подготовка и осъществяване на срещи;
• Отлични комуникационни и презентационни умения;
ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ПРЕДИШЕН ОПИТ И ИЗГРАДЕНА КЛИЕНТСКА БАЗА НА "ХО РЕ КА" ПАЗАРА
ОТГОВОРНОСТИ:
• Развива гамата от продукти на компанията във всички обекти, за които отговаря;
• Активно работи за привличането на нови клиенти на компанията;
• Отговаря за изпълнението на целите в съответния регион и изготвя необходимите справки и отчети за дейността му;
• Следи развитието на конкурентите в бранша;
• Създава, поддържа и развива търговски отношения с клиенти в поверения му район;
• Осигурява периодични търговски посещения в обектите си, следи за изпълнението на договореностите;
• Води отчетност за реализираните продажби;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
Възможност за стартиране и изграждане на нов екип и съответното му управление.
Служебна кола
• Стартово възнаграждение и бонус според постигнатите резултати;
• Мобилен телефон;
Постоянен трудов договор сключен с Автологистика ООД

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм