ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Няма описание

Фирма Юробевъридж – ООД е компания в бранша за бутилиране на вода и безалкохолни напитки. Разширяваме търговски екип и търсим енергични и интелигентни хора, които желаят динамиката на работата с клиенти и търсят нови предизвикателства. За това:

Каним Ви да станете част от нашия екип на позиция:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ – Монтана

Компанията предлага:

  • Работа на постоянен трудов договор;

  • Служебен автомобил;

  • Обучение и кариерно развитие;

  • Отлични условия на работа;

  • Осигурен служебен обяд;

  • Атрактивно Възнаграждение и бонус система обвързана с постигнатите резултати;

Отговорности – Търговски представител клиенти вътрешен пазар:

  • Комуникира, води преговори и изготвя договори с нови клиенти;

  • Развива търговския потенциал на съществуващите обекти;

  • Отговаря за всички обекти и дистрибутори в поверения му район;

  • Развива пазара на фирмените продукти, като работи за увеличение на обема на продажбите и дистрибуцията и изпълнява поставените планове;

  • Представя и води преговори за въвеждането на новите продукти в обектите; договаря и осъществява промоционални активности и специални проекти, поставя рекламни материали;

  • Отговаря за всички материални активи на фирмата и правилното и рентабилното им използване

  • Определя и договаря позиционирането на продуктовото портфолио

  • Договаря и разпределя рекламните съоръжения съгласно правилата на компанията;

  • Следи и подава информация за конкурентните продукти в пазара;

  • Предава заявки към дистрибуторите и следи за тяхното изпълнение;

  • Изготвя справки за осъществените дейности;

  • Присъединява нови национални и локални клиенти;

  • Прилага стриктно мърчандайзинг стандартите на компанията;

  • Постига и не се ограничава със заложените търговски цели;

Изисквания:

  • Завършено средно или висше образование;

  • Опит на търговска позиция в бързооборотния сектор е предимство;

  • Познаване на обектите  и дистрибуторите в региона;

  • Умения за изграждане на търговски партньорски взаимоотношения;

  • Стремеж към нови резултати, умения за работа с динамична среда;

  • Динамична и проактивна личност с желание за работа;

  • Умение за работа в екип;

  • Умения за убеждаване и водене на преговори;

  • Организираност, настойчивост, аналитичност, последователност, комуникативност;

  • Владеене на английски език – предимство;

  • Компютърна грамотност – MS Office;

  • Свидетелство за правоуправление на МПС – активен шофьор;

При проявен интерес от Ваша страна, прикачете Вашето CV към обявата ни.
Само с  одобрените кандидати ще се свържем за дата на провеждане на интервю.

Юробевъридж ООД е администратор на лични данни.

June 10th, 2022

Монтана

Търговия и Продажби