ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

„ЗИВ” ЕООД е динамично развиваща се българска компания, с утвърдена репутация, един от големите производители на захарни изделия в България. Зад този имидж стоят дългогодишен опит и традиции, квалифициран и високо мотивиран персонал, съвременни методи на управление, непрекъснато подобряване на продуктовия асортимент и всеотдайна работа в екип. За нас качеството е основополагащо и постоянна грижа. То е във всеки процес и дейност, като се нуждае от всеки един служител. Компанията разполага с производствени бази в гр. Балчик гр. Варна и в гр. Велико Търново, както и със собствени административна сграда и складова база в гр. Варна и гр. София, с голям собствен автопарк.

“ЗИВ” ЕООД
търси да назначи Търговски представител за регион Пловдив
Изисквания:
• Добри комуникативни и търговски умения.
• Възможност за ежедневни пътувания.
• Шофьорска книжка.
• Компютърна грамотност.
Предимства:
• Опит в продажбите на бързооборотни стоки.
• Познаване на магазинната мрежа в региона.
Отговорности:
• Поддържа отлични взаимоотношения с клиентите в региона.
• Пряко отговорен за провеждането на всички търговски активности в региона.
• Намиране на нови клиенти.
• Следи за комуникацията между дистрибуторите и клиентите на фирмата в региона.
• Работи с търговските представители на фирмите дистрибутори.
Ние предлагаме:
• Атрактивно заплащане - заплата плюс бонусен пакет, обвързан с постигнатите резултати.
• Ваучери за храна - по 10 лв. на отработен ден.
• Възможност за вземане на самостоятелни решения.
• Реализация в динамичен екип и възможност за професионално развитие.
Ако смятате, че сте подходящ за позицията и тя представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка. Интервю ще бъде проведено само с одобрените по документи кандидати. Личните данни на кандидатите ще бъдат обработени при условията на ЗАКОНА ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство