Търговски представител

Повече от 25 години Мони Трейд ООД е водеща фирма производител, вносител и износител на бебешки и детски продукти.
Нашата продуктова гама включва бебешки колички, столчета за кола, столчета за хранене, кошари за спане и игра , люлки , шезлонги, проходилки, санитарни продукти, играчки, пързалки, акумулаторни коли и още много други. Имаме отличен екип, който работи с най-добрите си идеи, като поддържа постоянна връзка с партньорите си и ги информира за тенденциите на пазара. Наш постоянен стремеж е да бъдем максимално адаптивни към динамично променящите се условия на пазара.
Ако смяташ, че добре би се вписал/а в такава среда, ние очакваме твоята кандидатура за позицията:

ОТГОВОРНОСТИ:

- Да посещаваш търговските обекти и извършваш професионални консултации.
- Активно презентиране на портфолиото и поддържане на клиентска удовлетвореност.
- Продуктово позициониране и мърчандайзинг в търговските обекти , както и презентиране на новите продукти на фирмата към партньорите и онлайн магазините.
- Развиване и подобряване на дейността в поверения район.
- Планиране и проследяване на цели и резултати с търговски отдел.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Професионален опит на подобна позиция.
- Отлични комуникативни и търговски умения.
- Активен шофьор с валидна шофьорска книжка.
- Владеене на английски е ПРЕДИМСТВО
- Добра компютърна грамотност - Microsoft Office
- Желание за развитие и постигане на високи резултати
- Умения за работа в екип и динамична среда

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

- Отлично месечно възнаграждение.
- Месечна бонус система.
- Стандартно работно време.
- Работа в млад и енергичен екип.
- Кариерно развитие.
- Корпоративни обучeния.
- Тийм билдинг събития.
- Допълнителен пакет от социални придобивки.

Локация на офис : гр.София,кв.Требич

Всички предоставени данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби