Търговски представител

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността "АТ Бацалов" ЕООД, град Русе, търси да назначи Търговски представител за град София.
Вие сте мотивиран и сериозен човек, може и студент, и търсите предизвикателства, значи сте на правилната обява за работа.
Изисквания:
- Познания и интереси в света на автомобилите и инструментите са предимство
- Висока мотивация
- Комуникативност
- Свидетелство за управление на МПС - активен шофьор
- Основни компютърни умения
Ние предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение на база постигнати резултати
- Гъвкаво работно време, което сами си организирате
- Обучение
Вашите задължения:
- Създаване, поддържане и развиване на контакти с настоящи и бъдещи клиенти
- Приемане поръчки и съдействие при изпълнението им
- Взаимодействие с останалите колеги
- Информиране на клиентите за всички новости, свързани с продуктовата гама и ценовите предложения
Автобиографии и телефон за обратна връзка ще се приемат онлайн.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД в Република България.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби