ТЪРГОВСКИ ПОСРЕДНИК микс пазар ПЛЕВЕН ВРАЦА МОНТАНА

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ
- поддържа и развива търговски отношения с настоящи и потенциални клиенти от пазара;
- отговаря за разширяването на портфолиото от асортименти на фирмата
- съгласува дейността си с прекия ръководител спрямо търговските приоритети
- анализира конкуренцията и дава предложения за привличане на нови клиенти
-продабжи на асортиментите от портфолиото на фирмата,
- организация и доставка до клиентите на направени поръчки
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ
-познания в областта на хранителната индустрия е предимство
- търговски опит над 3 години на сходна позиция и област
- добро познаване на фирмите-производители, работещи в сектора на хлебопроизводсто и сладкарство
- висше икономическо образование - предимство
- активна личност с умения за убеждаване и въздействие на клиента
- отлични комуникативни и презентаторски умения
- много добра компютърна грамотност - MS Office, Access, Internet
- умения за работа в екип
УСЛОВИЯ И ВЪЗМОЖНОСТИ
- добра работна среда и подкрепа от екипа;
- служебна кола, телефон
- конкурентно твърдо възнаграждение и бонусна схема
Ако проявявате интерес, моля изпратете CV чрез формата за кандидатстване, като посочете възможен срок за започване на работа и очаквано възнаграждение.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!

June 10th, 2022

Плевен

Шофьори, Куриери