ТЪРГОВСКИ И МАРКЕТИНГ КООРДИНАТОР

„Калиман Карибе” ООД е международна компания, основана през 1995 г. като ексклузивен дистрибутор на престижните марки ръчно свити кубински пури HABANOS за България и развива :-       Национална дистрибуция на тютюневи изделия  - пури, пурети, тютюни за лули ,тютюни за  цигари ,  аксесоари за пушенеИма ключова роля за позиционирането и разпространението на тютюневи изделия от висок клас в България.Разполага с развита дистрибуционна мрежа на различни нива : директна дистрибуция,  ключови клиенти ,  екс-ван доставки в цялата страна.-       Развиване на ритейл – специализиран ритейл  за пури, пурети, тютюни , аксесоари , гурме  продукти.Ексклузивен представител на La Casa del Habano и Cohiba Atmosphere – под лиценза на Habanos s.a.Развива , под собствена марка ,  верига от специализирани магазини за тютюневи изделия – Premium Cigars & Tobacco, безспорен лидер във вълнуващ   нишов  и колекционерски бизнес.„Калиман Карибе“ ООД е ексклузивен дистрибутор на Habanos s.a в следните страни: -       България , Албания, Армения , Босна и Херцеговина , Косово , Македония, Румъния, Словения , Сърбия, Хърватска , Черна гораУправлява собствен модерен логистичен център, съобразен с най-новите логистични , технологични, климатизационни  тенденции и изисквания.       -                 Складовото стопанство  има  лицензи за работа при митнически, данъчен и публичен режим.Портфолиото на компанията включва следните основни продуктови групи:-       Ръчно свити пури Habanos, с произход  Куба  -       Ръчно свити пури от  Карибския регион-       Машинни пури и пурети-       Тютюни за лула и тютюни за цигари-       Аксесоари за пушене-       Gourmet продукти – кубински ромове  и кафеУслуги :-       Организира интерактивни специализирани продуктови обучения и дегустации-       Развива Habanos  Academia y Habanos  сомелиерство -       Участва с Habanos Point на събития с професионални habanos презентатори-       Осигурява catering на пури Habanos и отлежали кубински напитки-       Консултира и доставя представителни корпоративни и лични подаръци

Калиман Карибе ООД е ексклузивен дистрибутор на престижните марки ръчно свити пури Habanos за България и още десет международни пазара .
Дейността на компанията обхваща внос, дистрибуция и ритейл търговия с висок клас тютюневи изделия, гурме продукти и луксозни аксесоари.
Компанията управлява собствена верига бутици Premium Cigars & Tobacco и лицензен франчайз La Casa del Habano .
ОТГОВОРНОСТИ:
- Изработва текущи справки и анализи за постигнати резултати
- Ежедневна комуникация с търговския екип и подпомагането му по всякакви казуси
- Активно участие в кампании, касаещи търговски екип
- Актуализиране и архивиране на данни
- Изготвяне на презентации за промоции и търговски срещи
- Изготвяне на търговски оферти за клиенти и продуктови презентации
- Създаване на промоактивности в Навижън, тестване и комуникация към търговски екип
- Комуникация с ключови клиенти за компанията, относно листване / делистване на артикули и изписване на поръчките им в Навижън
- Регистрация на нови клиенти и актуализиране на клиентската база в Навижън
ИЗИСКВАНИЯ:
- Отлично владеене на Excel, Word и Power Point
- Опит на работа с обработване и анализиране на бази данни
- Опит в работата с ERP системи, ползване на Навижън е предимство
- Умение за определяне на приоритети, управление на времето, спазване на крайни срокове
- Умения за работа в екип
- Аналитично мислене
- Свободно ползване на английски език
- Висше образование
- Опит на същата или подобна позиция минимум 2 години
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Разнообразна и интересна работна среда
- Мотивиращо възнаграждение
- Възможности за професионална реализация във водеща българска компания
- Предизвикателно и динамично ежедневие
- Работа в подкрепящ екип
- Ползване MultiSport карта на преференциални условия
Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.
Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и спазване на ЗЗЛД и GDPR.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби