Търговец вътрешен пазар

"Сияна мебел"ООД е водеща компания за производство на мека мебел. Във връзка с разширяване на търговския отдел на фирмата, имаме нужда от мотивиран кандидат за позицията Търговец вътрешен пазар. Всички кандидати да имат предвид, че за длъжността се изисква да имат възможност за ЕЖЕСЕДМИЧНИ НЯКОЛКО ДНЕВНИ КОМАНДИРОВКИ В СТРАНАТА
Отговорности и задължения:
• Поддържа постоянни контакти с представителствата в страната
• Посещава всички търговски обекти, с които работим
• Работи за разширяване и оптимизиране на клиентската мрежа
• Въвежда данни за клиенти и заявки и изготвя графиците за производство
Изисквания:
• Отлични търговски умения /опит в търговска фирма /;
• Компютърни умения ;
• Активен шофьор,кат.”В”;
• Възможност за интензивни пътувания и командировки
Ние предлагаме:
• Подходящо заплащане-твърда заплата и бонуси
• Възможности за повишаване на квалификацията с обучения;
• Работа в млад екип в сфера на дейност с потенциал;
• Служебен автомобил, лаптоп и телефон
Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю!!!

June 10th, 2022

Бургас

Търговия и Продажби