Търговец фотоволтаично оборудване български пазар

„ЦЕРБ – ТРЕЙД“ ЕООД е компания, специализирана в доставката на електрически продукти за ниско, средно и високо напрежение в следните категории: електрически машини, комутационна техника, оборудване за контрол и измерване и автоматизация, електрически захранващи линии, енергийно оборудване. Компанията има установени партньорски взаимоотношения с водещи американски, европейски, руски и китайски производители на енергийно оборудване.

Поради разрастване на дейността на фирмата търсим служител за длъжност Търговец - фотоволтаично оборудване за българския пазар.
Изисквания:
- Опит в търговията или познания за основните търговски практики;
- Много добра компютърна грамотност;
- Шофьорска книжка категория Б
Предимства:
- Опит теоретичен и/или практически в областта на соларните технологии;
- Инженерно образование
Основни задължения, отговорности и цели:
- Установява контакти с нови клиенти и развива маркетинговата стратегия на фирмата;
- Познава добре портфолиото на фирмата и умее да презентира асортимента от продукти;
- Търси оптимални варианти за обслужване нуждите на клиента при осъществяване на продажбите;
- Участва съвместно с останалата част от екипа в срещи с клиенти, пътувания, огледи;
- Утвърждава търговската репутация и пазарните позиции на фирмата;
Предлагаме постоянен трудов договор, добри условия на труд, социални придобивки, съобразно вътрешната политика на компанията. Възможност за развитие, в зависимост от показаните резултати.
Ако проявявате интерес и смятате, че обявата отговаря на Вашия профил и професионални интереси, моля изпратете ни Вашата автобиография.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности