Суши - майстор

ИЗИСКВАНИЯ към ДЛЪЖНОСТТА
• Опит на подобна позиция
• Комуникативност и общуване с лекота.
• Организираност и динамика на работа.
• Предишен опит в кухня е задължителен.
• Желание за развитие и научаване на нови неща.
ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ
• Поддържане на лична и професионална хигиена.
• Спазване на фирмени стандарти в приготвянето на храната.
• Правилно съхранение на стоката.
• Отговорна работа с материална база, оборудване и инвентар.
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ
• Присъединяване към чудесен и сплотен екип.
• Работа на постоянно работно време през деня - пет дни в седмицата.
• Изрядни трудово-правни взаимоотношения, отлично и коректно заплащане.
• Нарастващо заплащане, спрямо лични качества и резултати на равен старт с всички останали.
• Фирмено обучение.
Ако позицията ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията и сте подходящи за нея очакваме с нетърпение ваше CV и актуална снимка. Като гарантираме, че всяка кандидатура се разглежда при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм