СУПЕРВАЙЗОР фирма за почистване

В резултат на десет годишният си опит фирма „Райт Клийнинг“ ООД се утвърди и специализира като една от водещите фасилити компании, предлагащи на своите клиенти пълен пакет от услуги на които се довериха най - големите български и международни компании на територията на цялата страна. Професионално почистване и комплексна поддръжка на държавни, търговски и частни обекти, снегопочистване, озеленяване, продажба, наем и сервиз на почистващи машини, производство и доставка на санитарни консумативи.

СУПЕРВАЙЗОР
За град София.
Фирма "Райт Клийнинг" ООД стартира дейността си през 2008 г., като фирма за професионално почистване и към момента е с над 1400 служители.
Във връзка с постоянното развитие на компанията и с цел да предложим на клиентите си най-добрите услуги, търсим да назначим служител, който да е всеотдаен и лоялен човек с висока мотивация, дисциплина и професионална квалификация за позиция :
Супервайзор гр.София
ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
- Отговаря за планирането,изпълнението и контрола на всички дейности (обхват на договорите с
клиенти) от страна на подчинения му персонал;
- Предприема конкретни действия на обекта за който отговаря, в най-кратки срокове при
възникнала конкретна необходимост;
- Извършва регулярни проверки на обектите и следи за качественото изпълнение на услугата;
- Комуникира с клиентите на компанията;
- Следи за спазването на работното време, външен вид, работно облекло на служителите;
- Извършва подбор, назначаване, и въвеждащо обучение на нови служители;
- Провежда въвеждащи и периодични обучения на новите служители;
- Изготвя присъствени форми;
- Месечна справка за извършена работа и изразходван ресурс;
- Предоставяне на фактури и протоколи на Възложител;
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНАТА ДЛЪЖНОСТ:
- Професионален опит на подобна позиция - минимум 1 година;
- Свидетелство за управление на МПС категория В, активен шофьор;
- Организация и отговорност към работния процес;
- Комуникативност;
- Лоялност;
- Инициативност;
- Компютърна грамотност ( MS Office);
- Умение за ръководене на хора;
- Умение за подбор, мотивация и контрол на персонала;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Твърдо, редовно и коректно заплащане;
- Месечен бонус;
- Служебен автомобил;
- Служебен телефон;
- Служебен лаптоп;
- Трудов договор и осигуровки съобразени с българското законодателство;
- Възможност за професионално развитие и усъвършенстване;
- Уважение и пълна подкрепа от страна на ръководителите.
Очакваме вашите кандидатури!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби