СТРУГАР

ВАПТЕХ е лидер в един от най-бързоразвиващите се сектори на икономиката на България - машиностроенето. С повече от сто годишна история, компанията съчетава дългогодишни традиции на майсторство и трудолюбие със съвременен дух на новаторство и дързост,  за да бъде днес една от водещите, модерни, български компании.Оборудвана с модерна техника и прилагаща модерни технологии, компанията налага нови стандарти за работа и професионализъм.

ВАПТЕХ е компания с над 100 годишен утвърден опит като глобален доставчик на най-висококачествени иновативни продукти, услуги и решения в областта на водноелектрическите централи и металообработващата промишленост.

Над 80% от продуктите, които произвежда ВАПТЕХ и услугите, които извършва се изнасят за държави в повечето континети - Норвегия, Чехия, Полша, Италия, Русия, Канада, САЩ, Македония, Сърбия, Албания, Румъния, Турция, Грузия, Армения, Виетнам, Чили, Мексико, Перу, Малайзия и др.

От основаването си през 1914г. до днес философията на ВАПТЕХ е безкомпромисно съсредоточена върху следните фактори:

  • Качество

  • Почтеност

  • Точност

  • Иновации

  • Опит от полза за всички

  • 100% удовлетвореност на клиентите

  • Бърза възвръщаемост на инвестициите за нашите клиентии

Станете част от успеха на ВАПТЕХ  и се присъединете към нашия екип като:

СТРУГАР

ОТГОВОРНОСТИ

  • Умение за работа на хоризонтален струг с планшайба Ф1000 мм

  • Умение за работа с мерителни инструменти

  • Умение  да разчита конструктивна и техническа документация

ИЗИСКВАНИЯ

  •  Техническо образование

  •  Професионален опит - препоръчителен

  •  Желание за работа и развитие

  •  Възможност за работа на смени

ПРЕДЛАГАМЕ

  • Стабилност, сигурност и коректност в трудово-правно отношение

  • Трудов договор на пълен работен ден

  • Екипна работа с утвърдени професионалисти

  • Въвеждащо обучение

  • Професионално развитие и достъп до образователни програми и курсове

  • Достъп до онлайн платформата на ВАПТЕХ - VAP Online Academy

  • Служебен транспорт

  • Ваучери за храна

Ако разпознавате себе си в горепосочените изисквания и смятате, че ВАПТЕХ е Вашето място за развитие, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип.

Контакт ще осъществим с одобрените по документи кандидати.

Предоставянето на лични данни е доброволно – тяхната обработка и използване в процеса по подбор на персонал, както и защитата им, са в съответствие с изискванията на Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Плевен

Ремонтни и Монтажни дейности