Стругар - фрезист

Фирма "Ремотерм" ЕООД е основана през 1999г. Компанията е официален представител на Castolin+Eutectic за България. Основните ни акценти са ремонтно–възстановителни дейности чрез заваряване, наваряване, механична обработка и всички необходими допълнителни операции за получаване на готово изделие от клиента. Помагаме на нашите клиенти да предпазят и удължат живота на техните машини и съоръжения, като създаваме решения, за да се спестят средства за техните нужди.

Във връзка с разширяване обема на производството, „Ремотерм” ЕООД търси да назначи Стругар
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
* Отговаря за качеството на извършената работа и спазването на документацията и стандартите за ремонт на детайлите.
* Носи отговорност за правилната експлоатация и поддържане на машините и съоръженията
* Отговаря за спазването на правилата за безопасност на труда и пожарна безопасност при работа с машините и инструментите
ИЗИСКВАНИЯ:
* Средно образование;
* Да познава:
- устройството и принципа на работа на различните видове универсални стругове;
- правилата за закрепване и центриране на детайли със симетрична конфигурация;
- правилата за настройка и проверка на точността на универсалните стругове и обслужването им, геометрията и правилата за заточване; установяване и снемане на режещия инструмент;
- устройството и начина за използване на контролно-измервателните инструменти с различна сложност;
- основните свойства на обработваемите материали;
* Ползване на английски или немски език /предимство/;
* Да проявява способност за работа в екип и недопускане на конфликти
* Да проявява коректност в работата и в отношенията с колегите и с други служители
* Да проявява висока дисциплина и отговорност при спазване на изискванията за безопасност на труда и пожарна безопасност
* Да е способен на адекватни реакции и инициативи за решаване на възникнали в хода на работата проблеми
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* Постоянен трудов договор
* Квалификационно обучение в чужбина
* Обучение по заваряване
НАЧИН НА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Ако проявявате интерес, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Допълнителна информация на телефоните на Фирмата няма да се дава.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм